2737
2734
عنوان

با این مادر شوهرم باید چ رفتاری کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 38 پست
دیدمش بروم بیارم که چرا زنگ نزده یا نه مهم نباشع 

مهم نباشه بعد از اینم به همین روند ادامه بده

چیه روزی دوسه بار خونه هم رفتن و تند تند تلفنی حرف زدن واقعا حوصله سر بره این کار 

بعد همین که خودشو کنار کشیده معلومه زن عاقلیه البته اگر ریشه دعواتون به کارای ایشون بر نمیگرده 

اگرم پرسید چرا شکایت کردی واقعیت رو بگو . دلیل واقعی شکایتت

اگه گفت چرا شکایت کردی چ جوابی بدم 

بگید چون تو تربیتش کوتاهی کردی دستش و پاش هرزه و جفتک میزنه

خانم کتک خوردید از این مرد. اینقد رو دادید که بابت اینکه شکایت کردید بخوان سوال جوابتون کنن؟

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه گفت چرا شکایت کردی چ جوابی بدم 

با خنده بگو یه مشکل بوده بین مون زندگی بین  زن و شوهر ایجور مشکلاتی پیش میاد

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
اگر دليل شکايت کردنت منطقي و محکمه پسندباشه بايد از خداشم باشه نرفتي و پسرشو به خاک سياه ننشوندي.هرج ...

نه عزیزم من واقعا بحاطره اذیتای شوهرم چن بار کوتاه اومدم تو تایپیکا قبلم هس 

👈از این ادما دورم کن بدو خوب نداره خستم اونا که دسته مردونه دادن فهمیدیم چقد پستن 😢از این ادما دورم کن نمیخام هیچکیو اصلا تا وقتی که کارشون گیره همشون دورمون هستن 😔این روزا تشنه ی یکم مردونگی ام اما که حیف نیست لااقل تو بام بمون نزار بشن چشمای من خیس😢♥♥♥♥♥♥👉
2731
بگید چون تو تربیتش کوتاهی کردی دستش و پاش هرزه و جفتک میزنه خانم کتک خوردید از این مرد. اینقد رو دا ...

ممنون من اصلا خیلی زبونم کوتاهه میخام یه جواب که بی ادبی باشه که دوباره واسم داستان درست بشه هم اینکه یه جواب دندون شکن باشه بدم اما نمیدونم چی بگم 

👈از این ادما دورم کن بدو خوب نداره خستم اونا که دسته مردونه دادن فهمیدیم چقد پستن 😢از این ادما دورم کن نمیخام هیچکیو اصلا تا وقتی که کارشون گیره همشون دورمون هستن 😔این روزا تشنه ی یکم مردونگی ام اما که حیف نیست لااقل تو بام بمون نزار بشن چشمای من خیس😢♥♥♥♥♥♥👉
ممنون من اصلا خیلی زبونم کوتاهه میخام یه جواب که بی ادبی باشه که دوباره واسم داستان درست بشه هم اینک ...

بگید من خیلی قبل‌تر از اینا باید ازش شکایت میکردم مامان جان

شما که از زندگی من خبر دارید. مثل مادرم هستید و خیلی دوستتون دارم و اون سری‌های قبلم فقط و فقط بخاطر محبتم به شما شکایت نکردم. منم جای دخترتون راضی هستید دختر خودتون هی کتک بخوره و هی چیزی نگه؟

خواستم زندگیم رو جمع کنم. بترسه و دیگه نزنه

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
با خنده بگو یه مشکل بوده بین مون زندگی بین  زن و شوهر ایجور مشکلاتی پیش میاد

ممنون 🌹

بگید من خیلی قبل‌تر از اینا باید ازش شکایت میکردم مامان جان شما که از زندگی من خبر دارید. مثل مادرم ...

ممنون گلم از راهنماییت 😍

2738
حق داره مادره  زمان بده بهش

🌹

حالا که اينطوري بوده شمااصلا خودتو کوچيک نکن.

احترام بزار خونش برو.ولي مثل قبل نباش. نزار محکومت کنن به گناه نکرده.

هرجور برخورد کردن آيينه ي رفتارشون باش.اينجوري حساب کار دستشون مياد.توهم آدمي و ارزشمند.

خوب بالاخره مادره ديگه دلخور ميشه از پسرش شكايت كردي حتي اگر پسرش مقصر باشه روز مادر برو

😍😍

اگه میخوایی دلخوری پیش نیاد روز مادر برو خونشون

ممنونم 🌹

ت  که کاری نکردی توهم مثله خودش رفتار کن یه کیک بپژ و کادو بده دست شوهرت تا بره پیشش حتما کیکه ...

مرسی از راهنماییت عزیزم ❤

2706