2726

بچها من اونم که گفتم با شوهرم مشکل داشتم ۱۵ روز رفتم قهر خونه بابام اگه خواستید بدونید تو تایپیکا قبلم هست حالا ۴ روزه اشتی کردم .بعد مادر شوهرم اصلا واسه اشتی کردن ما کاری نکرد اصلا بهم یه زنگم نزد نه خودش نه دختراش .حالا هم که اشتی کردم ۲ روز پیش به شوهرم زنگ زده اما به من نه بگم مادر شوهرم ازونا بوده ک روزی ۲ ۳ بار میومد خونمون چن بار من زنگ بزنم یا اون ..اما الانم اصلا نیومده زنگم نزده حتی لباسای شوهرمو وقتی قهر بودیم شسته اورده گذاشته رو جا کفشیو رفته حالا من باید چ رفتاری باهاش داشته باشم به شوهرم گفتم من ک کاری نکردم بخواد از دستم ناراحت باشه من با شوهرم مشکل داشتم چرا بهم زنگ نزده چرا اشتی کردیم نیومده شوهرم گفت ناراحته که رفتی از من شکایت کردی ....حالا من چکار کنم چه رفتاری داشته باشم چند روز دیگ روز مادره برم کادوشو بدم یا نه چکار کنم نمیخام شوهرمم دلخور کنم تازه مشکلات حل شده اشتی کردیم تو رو خدا راهنماییم کنید 

👈از این ادما دورم کن بدو خوب نداره خستم اونا که دسته مردونه دادن فهمیدیم چقد پستن 😢از این ادما دورم کن نمیخام هیچکیو اصلا تا وقتی که کارشون گیره همشون دورمون هستن 😔این روزا تشنه ی یکم مردونگی ام اما که حیف نیست لااقل تو بام بمون نزار بشن چشمای من خیس😢♥♥♥♥♥♥👉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دیدمش بروم بیارم که چرا زنگ نزده یا نه مهم نباشع 

👈از این ادما دورم کن بدو خوب نداره خستم اونا که دسته مردونه دادن فهمیدیم چقد پستن 😢از این ادما دورم کن نمیخام هیچکیو اصلا تا وقتی که کارشون گیره همشون دورمون هستن 😔این روزا تشنه ی یکم مردونگی ام اما که حیف نیست لااقل تو بام بمون نزار بشن چشمای من خیس😢♥♥♥♥♥♥👉

ت  که کاری نکردی توهم مثله خودش رفتار کن یه کیک بپژ و کادو بده دست شوهرت تا بره پیشش حتما کیکه رو خودت بپژ که نگن از بدجنسی نیومده بعد به شوهرت بگو مثله اینکه مادرت منو نمیخاد حای راضی نیست یه سلام به من بده من چجور بیام اونجا اخه 

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

محلش ندید

کاسه داغ‌تر از آش شده

شما کادو بخرید ببرید و بدید ولی اگه جلو همسرتونم بی‌احترامی کرد بهتون دیگه تحویلش نگیرید (بی‌ادبی هم نکنید. شکوه هم نکنید. فقط به شوهرتون بگید من بابت اشتباه نکرده دلجویی کردم پاسخش این بود. دیگه کاری ندارم. اگه خواست خودش بیاد اگه نه منم نه میرم نه زنگ میزنم)

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!

رفتم براش کادو گرفتم اما ازش دلخورم اخه من با شوهرم مشکل داشتم اون بجای این که بیاد حل کنه خودشو کنار کشیده الانم با این قهرش داره جوری نشون میده که من مقصرم 

اگه گفت چرا شکایت کردی چ جوابی بدم 

عزیزم من نمیخوام ذهنتو به هم بریزم. اصلا نمیدونم چه اتفاقی افتاده. مادرشوهر من خود درگیری داره. من به کو ن مم حسابش نمیکنم. خیلی به خودش دخترش محبت کردم انگار وظیفه شد برام. ی جوری رفتار‌ میکردن انگار پسرشونو دزدیدم. خیلی چیزارو باید اصلا اجازه ندی به ذهنت بیاد. 

برای حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنید❣اللهم صل علی محمد و آل محمد 🍀

اگر دليل شکايت کردنت منطقي و محکمه پسندباشه بايد از خداشم باشه نرفتي و پسرشو به خاک سياه ننشوندي.هرجور رفتار ميکنن باهاشون رفتارکن.

ولي اگر تصميمت احساسي بوده و الکي کشش دادي حق داره اين رفتاروبکنه و شماهم سعي کن ازدلش دربياري.

عزیزم شکایت کردی ...

برو تایپیکه قبلمو بخون به چ دلیل بوده 

2706