2733
2739
عنوان

حال روحی یا فقط پول ؟؟؟

177 بازدید | 20 پست

بچه ها شما زندگی با وضع معمولی ن خوب ن بد ولی شاد و با روحیه خوب وبدون افسردگی رو ترجیع میدین 

یا زندگی وضع مالی خوب و افسردگی و تنهایی ؟؟

ایا روحیه اتون براتون مهمه یا وضع مالی خوب ؟؟

تعداد رای : 23
نظرسنجی
روحیه شاد وضع مالی مالی معمولی
22
95%
وضع مالی خوب ولی افسرده و تنها
1
4%
امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3895562&slug=هدیه-صلوات-جهت-حل-مشکل-دوستمونهدایای-معنوی-به-شرکت-کنندگان&postId=123836034

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
معلومه حال خوب

یعنی شما ترجیع میدی زندگی معمولی داشته باشی ولی حال روحی ودلت شاد باشه ؟؟؟

نمیخوای زندگی پولدار داشته باشی ؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2740

من حال خوب و دل خوش رو به همه چی ترجیح میدم 

پول با تلاش و پشتکار بلاخره به دست میاد

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
یعنی شما ترجیع میدی زندگی معمولی داشته باشی ولی حال روحی ودلت شاد باشه ؟؟؟ نمیخوای زندگی پولدار داش ...

اره صد در صد حالم خوب باشه و خانوادم سلامت باشن برام کافیه پول در حدی که محتاج نباشم باشه برام کافیه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
اره صد در صد حالم خوب باشه و خانوادم سلامت باشن برام کافیه پول در حدی که محتاج نباشم باشه برام کافیه

اخه الان دقیقا من تو همچین‌شرایطی ام وضع مالی خوب دارم ولی هیچ کدوم از خانواده و فامیل کنارم نیستن و دچار افسردگی ام 

از یه طرف دیگه میدونم برگردم ایران حال روحی و دلم خیلی خیلی خوب میشه منتها وضع مالی ام معمولی 

واسه همین تاپیک زدم

اخه الان دقیقا من تو همچین‌شرایطی ام وضع مالی خوب دارم ولی هیچ کدوم از خانواده و فامیل کنارم نیستن و ...

چه شرایط سختی کاش میشد همه چیو باهم داشت منتهی قانون طبیعت اینه امیدوارم حال دلتم خوب بشه و بهترینابرات اتفاق بیوفته❤

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

من هر دو مدل زندگی رو امتحان کردم ، زمانی که مجرد بودم وضع معمولی و روحیه شاد، دوستای زیاد، ولی الان پول ، ماشین آخرین مدل  مسافرتای خارج که تو خوابم نمیدیدم ولی تنها و افسرده بنظرم ، ولی زندگی بدون پولم نمیشه وقتی داشته باشی دیگه نمیشه بیخیالش بشی و به این راحتی بدست نمیاد و هر کسی نمیتونه داشته باشه ، خودمم موندم ولی میدونم این موقتیه به مرور همه چیز درست میشه