2737
2734

سلام بچه ها من تا حالا درمورد اینجور چیزا تاپیک نزدم درموردش حتی فکرم نمیکردم اعتقاد هم نداشتم اما توخونمون یک اتفاقایی افتاده میترسم سه چهار ماه پیش یکی از قابلمه هامون نصف شب بیدار شدم همسرم دید وسط آشپزخونست درصورتی که شب موقع خواب اخرین بار این قابلمه وسط آشپزخونه نبود حالا این به کنار من بازم جدی نگرفتم البته اون شب تا صبح ار ترس خوابم نبرد اما کم کم فراموش شدحالا دوسه روزه شیشه آب دخترم گم شده جایی هم نرفتم خونه بودم تمام خونه رو زیرورو کردم انگار آب شده رفته توی زمین جایی نیست نگشته باشم شیشم بزرگه الان شبا شوهرم هست کمتر میترسم. اما صبح که میره سرکار از ترس میخوام سکته کنم به نظرتون برم جای دعا نویس البته تو نماز خوندم کاهلم میخوام نمازمو بخونم از این به بعد شما با این چیزایی که گفتم چی برداشتی میکنین وجود چیزی تو خونمون هست یا نه خونمون هم آپارتمانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو خونتون قرآن داشته باشید چهار قل و آن یاد داشته باشید سعی کن زیاد بسم الله بگی أیه الکرسی بخون مخصوصا قبل خواب اینا برای آرامش دلته نه برای اینکه بگم خونتون جن داره تو خونه ای که قرآن و نماز و دعا باشه ازین جور ترس ها هم نیست

شاید قابلمه بالاظرفشوربوده افتاده 

شیشه هم خود بچه جایی انداخته 

اصلا پیش دعا نویس نرو با اجنه سروکار دارند دست از سر زندگیت برنمیدارن 

از یه جایی به بعد اگر نری خری  

برای منم خیییلی پیش میاد یکی از وسایل گم میشه دو هفته بعد جایی که ده بار گشتم پیدا میکنم

چیزی نیس. 

من وقتی میترسم قرآن میذارم دم دستم انگار یه حصار ایمن کشیدم دور خودم. مذهبی نیستما ولی بهم آرامش میده

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2738
شاید قابلمه بالاظرفشوربوده افتاده  شیشه هم خود بچه جایی انداخته  اصلا پیش دعا نویس نرو ب ...

نه این قابلمه که من میگم اصلا ازش استفاده نمیکنم شیشه دخترمم تمام خونه رو زیزو روکردم خونمم خیلی شلوغ نیست یا جاهایی نداره که بچه بندازه پیدا نشه یعنی تمام خونه رو گشتم غیب شده 

اره واقعا من واقعا تو این مسائل خیلی کاهلم سعی میکنم تنبلی رو کنار بزارم

وقتی دلت با خدا باشه آروم میگیری و دیگه ترس به دلت راه پیدا نمیکنه پیش دعا نویس هم نرو الکی...همین کارا و کن خود به خود میبینی دیگه ازین اتفاقات نمیفته و دیگه از هیچی نمیترسی فقط همین و بس

نه این قابلمه که من میگم اصلا ازش استفاده نمیکنم شیشه دخترمم تمام خونه رو زیزو روکردم خونمم خیلی شلو ...

دعا بخون بقول آون خانم زیاد فکر نکن به این چیزها

از یه جایی به بعد اگر نری خری  
برای منم خیییلی پیش میاد یکی از وسایل گم میشه دو هفته بعد جایی که ده بار گشتم پیدا میکنم چیزی نیس.& ...

من فقط خیلی میترسم روز به روز هم بیشتر ترس وجودمو بر میداره باید از این به بعد به خدا نزدیکتر بشم حتما نشونه ای هست من به خودم بیام

من فقط خیلی میترسم روز به روز هم بیشتر ترس وجودمو بر میداره باید از این به بعد به خدا نزدیکتر بشم حت ...

خودت خودت رو میترسونی

محکم ب خودت بگو تا خدا نخواد هیج اتفاقی نمیفته

خدا هم بد نمیخواد برای بنده ش

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
وقتی دلت با خدا باشه آروم میگیری و دیگه ترس به دلت راه پیدا نمیکنه پیش دعا نویس هم نرو الکی...همین ک ...

درسته موافقم قبول دارم دعا نویس هم راستش خیلی اعتقاد ندارم اما بخاطره این اتفاقا گفتم شاید این دعا و این چیزا خیلی هم الکی نباشن ترسیدم گفتم برم شاید کسی مارو طلسم کرده