2737
2734
عنوان

دنیا دار مکافات

961 بازدید | 26 پست

همش فکر می کردم کلید اسرار تو تلوزیون و این اتفاقها الکیه تا اینکه امروز یه اتفاقی افتاد که ترسیدم 

نکنه که دلی رو شکسته باشم 

بیاین براتون تعریف کنم قبلا تایپ کردم صبر کنین کپی می کنم 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما طبقه دوم یه خونه مستاجریم و صاحب خونه طبقه ی اول میشینه

کلا خانواده ی پر سر و صدایی هستن و بلند حرف می زنن هر اتفاقی خونشون بیوفته من خبر دار میشم اگه هم نفهمم اینقدر دخترهاش با من راحتن زیاد میان خونمون همه چی رو تعریف میکنن ...

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

صاحب خونمون ۴ تا دختر داره دختر اولش چند سال بود ازدواج کرده بود بچه دار نمی شد چهار ماه بود باردار شده بود استراحت مطلق بود خونه ی مادرش می موند تا بهش برسن خیلی هم فیس و افاده ای و جیغ جیغو

دختر دومی خیلی مظلومه با اینکه ۱۸ سالشه ولی همشون دنبال بهانه هستن تا کتکش بزنن

دختر بزرگه خیلی اذییتش میکنه تحقیرش میکنه کاری می کنه که باباش بزنتش طفلی همه ی کارهای خونه رو هم انجام میده

شوهر من شب کاره شب ها تنهام بخاطر همین دختر دومیه شبها تا دیر وقت میاد پیش من درد و دل می کنه و گریه می کنه منم دل داریش می دم بعضی وقتا واقعا نمی دونم چی بگم خودم هم میشینم باهاش گریه می کنم

دو روز پیش باز صدای دعواشون اومد

شنیدم دختر دومیه به خواهرش گفت

(انشاالله خدا خودش جوابتو بده )

شب که شد اومد خونمون گریه کرد گفتم باز چی شده گفت از حموم اومده بودم خواهرم یه پارچ آب سرد ریخت روم

منم نفرینش کردم

خیلی اعصابم خورد شد

2740

حالا امروز صبح دختر بزرگه که حامله بوده  آب ریزش داشته بردنش بیمارستان

گفتن کیسه آبش پاره شده کاریش هم نمیشه کرد بچه ش سقط شده

تایپ کردی اینقد کندی؟؟؟

کو کندم 😐

حالا مادر و پدره دوباره اومدن دختر دومیه رو گرفتن زیر کتک که تو باعث سقط بچه ش شدی

خیلی دلم براش می سوزه عصری بهم می گفت می خوام خودکشی کنم