2733
2739
عنوان

دختر 11 ساله و نیمه من پریود شده ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 70150 بازدید | 244 پست
ببخشید من جواب میدم چون تجربه دو تا دختر را دارم سینه ها که جوانه میزنه مرحله بندی داره اما بازم خی ...

به عنوان یه مادر مجرب ازتون سوال داشتم عزیزم

در مورد شیو کردن موهای زائد زیر بغل از کرم موبر سینره استفاده میکنم ولی برای ناحیه تناسلی نمیدونم موقعش هست که شیو بشه یا نه ? از موبر میشه استفاده کرد برای اون ناحیه یا تیغ بهتره? الان یه مقاله خوندم که بهتره ناحیه تناسلی رو شیو نکنید چون همون موها باعث جلوگیری الودگی به ناحیه تناسلی میشه ،کمی تعجب کردم،ممنون میشم راهنماییم کنید ،سپاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ویرایشش کردم بقیشم بخون

من خودم  ماهواره نياوردم تو خونه چون ميدونم بچه ها مخصوصا تو يه سنايي به شدت گوششون تيز ميشه كه يه كلمه بشنون يا يه صحنه ببينن حتي دوست دخترم بهش گفته بود مامانم اينا تو اون اتاق فيلم ميبينن منم ميرم از لاي در نگاه ميكنم. شايد ماهواره به خودي خودش بد نباشه اما اينكه بچه رو كه قدرت تميز نداره نتوني كنترل كني كه چشمش چي ببينه و گوشش چي بشنوه يه كم نگران كننده است. دندون بچه حالا شايد ارث باشه كه زود افتاده . خيلي اگه نگران بودي مخصوصا بعضا برا قد بچه نگرانن دكتراي غدد  راحت ميتونن  با آزماش علايم بلوغ رو بررسي كنن و اگه لازم شد تحت كنترل دربيارن.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
ببخشید عزیزم خیلی شرمندم انقد سوال میپرسم از زمانیکه سینه دخترتون جوونه زد تا به مرحله ۴ رسید چقد طو ...

خواهش میکنم

این دخترم بر عکس خواهرش از بچگی برجستگی سینه داشت. اما زمانی که برجستگی سفت را لمس کردم تا 4 بشه خیلی سریع پیشرفت داشت شاید 6 ماه. اونموقع دکتر میگفت نهایت قدش 150 تا 155 بشه و پیشنهاد هورمون درمانی داد اما پدرش قبول نکرد  با مشورت با چند دکتر و بررسی عوارض، دیگه مطمئن شدیم به سلاحش نیست اما الان 156 سانته و یه بار پریود شده و 11 سال سن داره

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا 
2728
چیزی نیست که دست ما باشه نگرانیتو درک میکنم چون تجربه دارم اما واقعا اون چیزی که فکر میکردم خیلی سخ ...

عزیزم

شما تجربه شو داری ممکنه منو راهنمایی کنی

دختر من کلاس سومه 

از اول تولدش سینه هاش بزرگ بود اصطلاحا قدیمی ها میگفتن شیر داره

بعد خودش که بزرگ شد سینه هاشم بزرگ شد

یه کمم تپله ۳۴ کیلو وزنشه اما قدش نسبت به هم کلاسیهاش بلند تره

با اینکه پر موئه اصلا رشد موی زائد نداره

من خودم دبیرستان پریود شدم

الان یکسال بیشتره براش نیم تنه میپوشونم

سایزبالا تنه ش اندازه ی یه دختره ۱۳_۱۴ سالست

خانواده ی همسرم بالاتنه ی درشت دارن و زود قاعده میشن ممکنه به اون طرف رفته باشه یا امکانش نیست و باید خودمو برای قاعدگی زودهنگام آماده کنم

بردمش دکتر گفت الان از نظر جسمی آمادگیشو داره و زودرس نیست اما راستش دخترم یه مشکل دیگه داره واقعا این پریود زودهنگام غول مرحله آخره برای ما

🖤 
خواهش میکنم این دخترم بر عکس خواهرش از بچگی برجستگی سینه داشت. اما زمانی که برجستگی سفت را لمس کردم ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردین برای دختر منم دعا کنید مشکلی نداشته باشه بارها تاپیک زدم هیچکی انگار چنین موردی ندیده بود  

به عنوان یه مادر مجرب ازتون سوال داشتم عزیزم در مورد شیو کردن موهای زائد زیر بغل از کرم موبر سینره ...

لطف دارید 

بستگی به میزان رشدش داره بعضی ها پر مو هستند و رشد سریعی دارن خوب اگه حجم مو زیاد بشه با رطوبت اون محل، خودش باعث عفونت میشه دختر بزرگم 15 سالشه  اوایل شیو می‌کرد تقریبا دو سه ماه یه بار چون فوق العاده کم مو هست الان هم تقریبا ماهی یه بار از موبر استفاده میکنه. دختر کوچکم 11 سالشه و فقط مو زیر بغل را شیو میکنم و ناحیه تناسلی هنوز رشدی نداشته

2738
عزیزم شما تجربه شو داری ممکنه منو راهنمایی کنی دختر من کلاس سومه  از اول تولدش سینه هاش بزرگ ...

عزیزم ان شاء الله تنش همیشه سالم باشه

بچه های تپل اصولا سینه های برجسته ای دارند و همین مادر را گول میزنه 

اگه برجستگی سفت اندازه نخود  یا بزرگتر موقع لمس سینه حس میکنی و سینه دردناک داره مقدمات جوانه زدن سینه هست اگر زیر نظر متخصص غدد ببری خودش معاینه میکنه و طبق اون راهنمایی میکنه هر چند خیلی دقیق زمان را نمشه گفت اما بچه ها از 9 سال به بعد نیاز به دریافت اطلاعات تو این زمینه دارن و گرنه تو حرفه‌ای در گوشی تو مدرسه اطلاعات ناقص میگیرن و دچار اضطراب میشند

عزیزم ان شاء الله تنش همیشه سالم باشه بچه های تپل اصولا سینه های برجسته ای دارند و همین مادر را گول ...

بله درسته دارم آمادش میکنم

سینه هاش دردناک شده خواستم معاینه ش کنم خودشو جمع میکرد قبلا این کار رو نمیکرد

فقط نمیدونی آیا ممکنه به خانواده ی پدریش رفته باشه؟

🖤 
مرسی عزیزم خیلی لطف کردین برای دختر منم دعا کنید مشکلی نداشته باشه بارها تاپیک زدم هیچکی انگار چنین ...

خواهش میکنم

نگران نباش ان شاء الله رفع میشه 

البته یکی از اقوام ذاتا یکی از سینه هاش خیلی کوچک و ظاهر سینه مشکل تو رفتگی نوک سینه داره که بزرگترها میگند تو بچگی موقع بغل کردن به اصطلاح دچار وا افتادگی شده اما هیچ وقت دنبال درمان نبودند موقع شیردهی هم فقط از یه سینه شیر به بچه داده و الان هم که یاءسه شده مشکلی نداره موقع لباس پوشیدن همیشه داخل یه کاسه سوتین یه چیزی میذاشت تا مشخص نباشه اما مورد دیگه ای نشنیدم که تفاوت زیاد باشه

من قد مادرم ۱۶۰ بابام ۱۷۸. خودم ۱۷۳ برادرم تقریبا ۱۸۵. فک کنم حداقل بین ۱۰ تا ۱۳ سانت از شما بلند ...

خیلی ممنون عزیزم شیر زیادمیخوره کلاس والیبال و شناهم میره طنابم میزنه ولی بارفیکس اصلا کارنمیکنه میگن بارفیکس خیلی تاثیر داره

بله درسته دارم آمادش میکنم سینه هاش دردناک شده خواستم معاینه ش کنم خودشو جمع میکرد قبلا این کار رو ...

ژنتیک خیلی تاثیر داره و این مقوله به خاله یا عمه میره اما بازم نمیشه قطعی بگی اما اگه حالت هیکل و بدنش شبیه اونهاست احتمالش زیاده

خواهرهای من یکی 11 سال یکی 16 سال پریود شد خواهرهای شوهرم یکی 10 سال و یکی 16 سال خودم 12 سال اما دخترها یکی 11 سال و نیم یکی 11 سال 

ژنتیک، تغذیه، زیاد تلویزیون دیدن، دیدن روابط آزاد و خارج از عرف، استرس، دیر خوابیدن و خیلی چیزهای دیگه تاثیر داره که نمیشه خیلی از موارد را کنترل کرد