2733
2739
عنوان

دختر 11 ساله و نیمه من پریود شده ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 70150 بازدید | 244 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ژنتیک خیلی تاثیر داره و این مقوله به خاله یا عمه میره اما بازم نمیشه قطعی بگی اما اگه حالت هیکل و بد ...

من و خواهرام همه مون همون سن شدیم

اما خانواده ی همسرم متاسفانه زود بالغ میشن

بدترش اینه که تنها چیزی که از مادرش به ارث برده جنسیتشه

هم چهره هم اندام هم اخلاق هم ذائقه ی غذایی 

🖤 
من و خواهرام همه مون همون سن شدیم اما خانواده ی همسرم متاسفانه زود بالغ میشن بدترش اینه که تنها چی ...

چه ایرادی داره 

حساسیت نشون نده مسلما چیزهای خوب هم دارن که گرفته اگه اینجوری فکر بکنی حس خوب مادر و دختری را از خودت و دخترت میگیری و زمانی به خودت میای که زمانهای لذت‌بخش را از دست دادی

باورت نمیشه انگشت شصت پای دخترم  به خواهرم رفته و انگشت 3 و 4 پاش به خالم و متاسفانه هر دو از نظر من ایراد داره و تو خرید کفش همیشه ناراضیم اما مگه دست منه خدا اینجوری خاسته اما هیچ وقت بروز نمیدم چون جز ضرر چیزی نداره

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا 
چه ایرادی داره  حساسیت نشون نده مسلما چیزهای خوب هم دارن که گرفته اگه اینجوری فکر بکنی حس خوب ...

نه نگران اون که نیستم

دخترم خیلی سفیده با اندام عالی و مدهای فر لوله ای

خیلی ظاهرش قشنگه

هر دفعه به همسرم میگم این چرا هیچیش به من نرفته میگه چرا ناشکری میکنی انگشت ۲ و ۳ پاش عین پای توئه😂

فکر کن فقط سهم من همین دو تا انگشته😤

خدا دخترتو برات حفظ کنه

ممنون که وقت گذاشتی 

🖤 
2740
من و خواهرام همه مون همون سن شدیم اما خانواده ی همسرم متاسفانه زود بالغ میشن بدترش اینه که تنها چی ...

یا اندام دختر بزرگم تقریبا گلابی شکله ولی در عین حال خوش اندام. همیشه میگفت من به کی رفتم نه خودم و خانوادم و نه خانواده پدریش این شکلی نیستند آخرش رسیدیم به خاله پدرش. قدرت خدا ژنتیک خیلی تو این چیزها تاثیر گذاره 

یا اندام دختر بزرگم تقریبا گلابی شکله ولی در عین حال خوش اندام. همیشه میگفت من به کی رفتم نه خودم و ...

والا هیکل که خوبه

دختر من مینوره مثل پدرش

کم خونی فقر آهنم داره دوباره مثل پدرش

هر غذایی نمیتونه بخوره بازم مثل پدرش

اخلاقشم که نگم برات 

تو در نظر بگیر اگه خدای ناکرده ما اینو تو نوزادی گم میکردیم از روی عکس همسرم یا رژیم غذایی مسخره ش میتونستیم پیداش کنیم😂

اما نگران نیستم چون انگشت پاش به من رفته😁

🖤 
نه نگران اون که نیستم دخترم خیلی سفیده با اندام عالی و مدهای فر لوله ای خیلی ظاهرش قشنگه هر دفعه ...

همینم خوبه 

ان شاء الله زیر سایه پدر و مادر خوشبخت باشه 

منم بچه ها را فقط حمل کردم اولی کپی بابا اخلاق به مامان و دومی عاطفی و حساس بودنش و یه خال به اندازه نقطه روی بدنش به من رفته. اما همین که سالمند خداراشکر میکنم. 

والا هیکل که خوبه دختر من مینوره مثل پدرش کم خونی فقر آهنم داره دوباره مثل پدرش هر غذایی نمیتونه ...

مینور که مساله ای نیست خیلی‌ها تا موقع ازدواج نمیفهمند

فقر آهنم همه داریم 

غصه نخور همه حل میشه 

حواست به اون دوتا انگشت باشه

نیمه پر لیوان ببین 

موفق باشی ان شاء الله نوه به شما میره

مینور که مساله ای نیست خیلی‌ها تا موقع ازدواج نمیفهمند فقر آهنم همه داریم  غصه نخور همه حل می ...

درسته ژنتیک مهمه اما داره زیر دست من تربیت میشه و قطعا من تمام تلاشمو میکنم بهترین بچه رو تربیت کنم

ان شاءالله 

🖤 
برای من هم خیلی عجیبه این رفتارها رو اینجا می بینم از ۹ سالگی به بعد دیگه طبیعیه این موضوع بهتره ب ...

دقیقا زنی ک گوشی تو دستشه اومده نی نی سایت یعنی ب نت هم دسترسی داره چرا باید پنجره دیدش انقد کوچیک باشه که بخاطر پریود شدنش استرس بگیره! سواد خوندن نوشتنم ک دارن تاپیک میزنن دیگه....

زنای عهد قاجار انقد فکرشون بسته نبود بخدا....با اینکه ن کتابی بود نه نت ن گوشی هوشمند و....

دقیقا زنی ک گوشی دو دستشه اومده نی نی سایت یعنی ب نت هم دسترسی داره چرا باید پنجره دیدش انقد کوچیک ب ...

متاسفم بابت این حجم وسیع بی ادبی و بیتربیتی شما و لفظ کلام بسیار بسیار رکیکتون

نیازی هم به توضیح نمیبینم که دلشوره و نگرانیمو و طلب همدردی و مشاوره ی مادران مجرب رو در این زمینه با شما( زن ) در میون بزارم،حتی لفظ کلام زن هم بکاربردن برای چون شمایی مایه تاسف است 

2706