2733
2734
عنوان

دختر 11 ساله و نیمه من پریود شده ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 70150 بازدید | 244 پست
سنش کاملا نرماله واسه پریودی عزیزم میشه بپرسم چه علاعمی داشت موقع پریودی منظورم رشد سینه و موی زاعد ...

ببخشید من جواب میدم چون تجربه دو تا دختر را دارم

سینه ها که جوانه میزنه مرحله بندی داره اما بازم خیلی نمیشه به اینا بسنده کرد مثلا دختر دوم من که تحت نظر متخصص غدد بود طبق سایز سینه که 4 فول بود گفت از فردا تا 6 ماه دیگه پریود میشه اما شاید 1 سال و نیم بعد شد 

اما قاعدتا از وقتی ترشحاتشون دیده میشه 1 سال بعد پریود میشند

اگر قدشون به 150 برسه و پریود بشند از نظر پزشکی مشکلی ندارند

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابجی من ٩ سالشه راهی هست که از الان انجام بدیم که دیرترپریود بشه به نظرمن ١٣ یا ١٤ سالگی خوبه 

عزیزم ژن و بیولوژی دست ما نیست که بتونیم نظر بدیم، خواهر منم یکسااال آمپول گرون هورمونی زد ولی ته تهش پنج سانت از من بلندتر شد! به نظرم دستکاری نکنین طفل معصوم رو

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
اولین پریودیش رو پشت سر گذاشت ،من هم کلی بغلش کردم بوسش کردم گفتم خانم شدی بزرگ شدی بچم کلی ترسیده ب ...

خیلی کار خوبی کردی 

اما ای کاش از قبل اطلاعات بهش میدادی 

2731
ابجی من ٩ سالشه راهی هست که از الان انجام بدیم که دیرترپریود بشه به نظرمن ١٣ یا ١٤ سالگی خوبه 

شنیدم ببری دکتر دارو میده..بلوغشو ب تاخیر میندازه...اول باید ببری ببین دکتر میگ چندسالگی بلوغ میشه

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
ببخشید من جواب میدم چون تجربه دو تا دختر را دارم سینه ها که جوانه میزنه مرحله بندی داره اما بازم خی ...

ممنون عزیزم شما در مورد تاخیر بین رشد دوتا سینه چیزی میدونین طبیعیه؟ مثلا یکی جوونه بزنه و یکم رشد کنه ولی اون یکی بعد یه سال ونیم هیچ تغییری نکرده باشه 

2740
استارتر قد دخترتون الان چنده

الان قدش 153

قد خودم 163.همسرم 187

اینم بگم من خودم اول راهنمایی بودم پریود شدم ،و خواهرذشوهرم با اینکه دبیرستان پریود شده خیلی از من کوتاهتره،

عزیزم ژن و بیولوژی دست ما نیست که بتونیم نظر بدیم، خواهر منم یکسااال آمپول گرون هورمونی زد ولی ته ته ...

گمونم دارویی ک میدن بلوغ و به تاخیر میندازه عوارضی نداشته باش...ولی امپول و دارویی ک میدن واس افزایش قد عوارض داره

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
یعنی چی رشدش جلوتر از رشد دندون دخترتون بود

هر دندون بايد تو يه سن خاصي در بياد حتي دندوناي شيري تو يه سن خاص بايد بيفتن اگه بلوغ زودرس باشه دندونا زود تر از موقع درميان

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
ممنون عزیزم شما در مورد تاخیر بین رشد دوتا سینه چیزی میدونین طبیعیه؟ مثلا یکی جوونه بزنه و یکم رشد ک ...

ببین دست روی سینه بذار باید یه چیزی نسبتا سفت تقریبا اندازه فندق حس بشه این نشونه جوانه زدن سینه هست ولی اگه چیزی حس نمیکنی و فقط برجسته شده این بافت چربیه و هنوز وارد فاز بلوغ نشده 

اون چیزی که در مورد عدم قرینه سینه میگی فکر کنم طبیعی باشه چون خیلی‌ها تا بزرگسالی این مساله را دارند ولی پیشنهاد میکنم زیر نظر یه دکتر غدد ببرش. چون تو ویزیت اول یه چکاپ کامل می‌فرستند و اگه بچه ها دچار کمبود وزن یا اضافه وزن باشند بررسی میشند و کنترل میکنند

2706