2737
2739
عنوان

بارداری و آمپول پروژسترون

| مشاهده متن کامل بحث + 9887 بازدید | 26 پست
من نه تا حالا سقط داشتم نه لکه بینی داشتم  شبی یه شیاف میذارم با 2تا آمپول واقعا؟؟؟؟ممکنه مشک ...

تا الان سونو نرفتی؟ یکی از آشناهامون واقعا احمقه 

دکتر بهش کفت استراحت مطلق ولی دلیلش رو نگفته بود نگو کلا نصف جفتش کنده شده بوده با اون وضع سر کار هم میرفت خدا رحم کرد اتفاق بدی نیفتاد ولی منظورم اینه بعضی دکترا به خیال اینکه استرس ندن بیمار رو در جریان امور قرار نمیدن

ولی شما هفته ت پایینه احتمالا سونو ندادی نه از جفت خبری هست نه سرویکس مهمه نه حتی تشکیل یا عدم تشکیل کیسه زرده و ساک توی این سن معنی داره

تنها دلیلی که دارم فکر میکنم اینه که ممکنه رحمت دو شاخ باشه؟ قبلا هم تحت نظرش بودی؟ عکس رنگی گرفته بودی؟ شاید از قبل مشکل ساختاری رحمی مثلا داشتی والا توی ذهنم هیچ دلیلی پیدا نمیکنم غیر از این

به نظرم حتما با یه دکتر دیگه مشورت کن آمپول رو بزنی دیگه باید تا آخر بزنی

راستی چند سالته؟ سن مادر هم مطرحه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا الان سونو نرفتی؟ یکی از آشناهامون واقعا احمقه  دکتر بهش کفت استراحت مطلق ولی دلیلش رو نگفته ...

نه چون 5هفته م هنوز سونو ندادم 

قبلنم زیرنظرش نبودم مشکل خاصی هم نداشتم از این چیزا که گفتین عکس رنگی هم ننداختم فقط پلی کیستیک بودم ک با طب سنتی باردار شدم

2728
نه چون 5هفته م هنوز سونو ندادم  قبلنم زیرنظرش نبودم مشکل خاصی هم نداشتم از این چیزا که گفتین ع ...

آمپول اگر نزدی فعلا نزن به نظرم

با ده تا پزشک صحبت کنی همینو بهت میگن وسواس داره دکترت 

شیاف رو میخوای بذاری شبی یکی بذار جای بچه رو سفت میکنه خوب هم هست ولی آمپول رو نزن 

آمپول اگر نزدی فعلا نزن به نظرم  با ده تا پزشک صحبت کنی همینو بهت میگن وسواس داره دک ...

آمپول فقط امشب زدم 

اگه شد فردا باز از یه دکتر دیگه میپرسم اگه لزومی نداشت نمیزنم دیگه

آمپول فقط امشب زدم  اگه شد فردا باز از یه دکتر دیگه میپرسم اگه لزومی نداشت نمیزنم دیگه

توی آزمایش هات هم مشکل انعقاد خون نداشتی دیگه 

باور کن مغزم گریپاژ کرده 😂😂😂نمیتونم بفهمم با چه منطقی بهت آمپول داده🤯🤯🤯

توی آزمایش هات هم مشکل انعقاد خون نداشتی دیگه  باور کن مغزم گریپاژ کرده 😂😂😂نمیتونم بفه ...

نه نداشتم عزیزم مرسی که اینقد به فکری و مهربونی😘

احتمالا دکترم همینجوری واسه جلوگیری از سقط داده چون شنیدم واسه پلی کیستیکا احتمال سقط بیشتره و کلا حاملگی پرخطرتری دارن نسبت به بقیه

ولی کلا خواستم نظر وتجربیات بقیه رو هم بدونم ک خیالم راحت شه ضرری نداشته باشه اینهمه پروژسترون

2738
ممنونم سعی میکنم از یه دکتر دیگه ام بپرسم

عزیزم به نظرم هچیدکترت گفته گوش کن پروژسترون اشکالی نداره مصرف کنی ، شما هم که میگی اون مشکل رو داری پس حتمن دکتر یه چیزی تو معاینات فهمیده که داره محکم کاری میکنه 

ایشالا همه چیز به سلامتی میگذره . نگران نباش

عزیزم به نظرم هچیدکترت گفته گوش کن پروژسترون اشکالی نداره مصرف کنی ، شما هم که میگی اون مشکل رو داری ...

خیلی ممنونم عزیزم بابت انرژی مثبتت

شوهرمم همینو میگه,میگه به دکترت اعتماد کن اینقد وسواس ب خرج نده ولی من چون بارداریه اولمه کلا خیلی میترسم

خیالمو راحت کردی گلم خدا خیرت بده