2733
2739
عنوان

بارداری و آمپول پروژسترون

9877 بازدید | 26 پست

سلام دوستان

من باردارم و 5هفتمه 

دیروز رفتم پیش دکتر واسم سونو تشکیل قلب بنویسه واسه هفته های آینده,واسم شیاف و آمپول پروژسترون هم نوشته روزی دو تا بزنم بدون اینکه لکه بینی یا هیچ مشکل دیگه ای داشتم باشم.خواستم ببینم ضرری نداره بدون دلیل اینهمه امپول و شیاف استفاده کنم؟

البته اینم بگم که من پلی کیستیکم,ممکنه بخاطر این موضوع این داروهارو داده باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من دو تا سقط داشتم

سر این یکی زود فهمیدم که باردارم چهار روز قبل موعد فهمیدم که باردارم از همون موقع بنا به تشخیص دکترم شیاف شبی یکی آسپرین هم یکی مصرف میکردم تاااا هفته ۳۶

آخرا از هفته ۲۷ دیگه طول سرویسکم شد ۲۲ و استراحت مطلق شدم واسه همین هر هفته پرولوتون میزدم دهنم صاف شد خداوکیلی ولی من مشکل داشتم دلیلی نداره بیخود آمپول و دو تا شیاف مصرف کنی باز فقط میگفت یه شیاف بدون آمپول یه جای دلم میذاشتم ولی دیگه هم دو تا شیاف هم آمپول زیاده رویه مگه اینکه یه مشکلی داشته باشی که نخواد بهت بگه بترسی

من دو تا سقط داشتم  زود فهمیدم که باردارم چهار روز قبل موعد فهمیدم که باردارم از همون موقع بنا ...

من نه تا حالا سقط داشتم نه لکه بینی داشتم 

شبی یه شیاف میذارم با 2تا آمپول

واقعا؟؟؟؟ممکنه مشکلی داشته باشم؟

2706