2737
2739
عزیزم همشو خوندم منم داغ برادر جوون دیدم برادرم کارتا عروسیش پخش شده بود روز عروسیش شد روز تشییع جنازش همش ۲۷سالش بود تو ذوق و شوق عروسی بود جهازش چیده بود آخخخخخخ ک چ دردی کشیدیم توام ناراحت نباش بلاخره ماهم میمیریم میریم آرزو داشتم ی یادگاری ازش بمونه زنش چندوقت بعد ازدواج کرد و الان بچه داره وقتی میبینمش آتیش میگیرم داداشم عاشقش بود چقد حساس بود سرش ولی چ فایده
...خدایاشکرت منم مامان شدم...
سه ماه شد شش ماه شش ماه شد یکسال این روزا هی میان و میرن ولی من بعد از تو دیگه زندگی نکردم بعد تو روزایی که میگذرن جزء عمرم نیستن
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خیییلی حالم بده از خوندن تاپیکت. همه رو یک جا خوندم اما این رو بدون اون دنیا هر که از نعمتی محروم شده ماجوره. چنان چه همه آرزو میکنن کاش در دنیا لحظه ای خوشی ندیده بودیم. مامانت که لذت عروس و داماد کردن بچه هاش رو از دست داده و نوه اش رو نتونست بغل کنه و داداشت که لذت پدری کردن رو نچشیده اون دنیا اجرش رو میبرن و کلی از بابت این که این اجر و ثواب ها را به لذتهای دنیایی نداده اند خوشحال و راضین
یکسال هم گذشت تموم شد و رفتتت همه می گن تموم شد همه می گن دیگه عزاداری نکن همه می گن مشکی از تنت دربیار ولی مگه میشه
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
2731
خدا صبرت بده خواهر، منم داغ برادر دیدم.فقط خداوند میتونه آرومت کنه از خودش بخواه.
من سفارش خرید از ترکیه می گیرم.هر چه شما بخواهید.اینم آدرس تل گرام                      https://t.me/kharidasanazUSA

ای بابا این سایت هم که کلا بهم ریخته. حداقل میتونستم بیام اینجا درد و دل کنم

سلام مامان مانی و ماهان چطوری ؟بهتر شدی؟

ممنون الي جون

لطف كردي حالمو پرسيدي.

بهتر؟؟ نميدونم فقط ميدونم روزام داره ميگذره

2738

روزها هي دارن ميان و ميرن

ولي براي من زمان بعد از رفتن شماها متوقف شده

نه شادي

نه غم 

هيچ چيز نميتونه حالمو عوض كنه

هنوز حيران و سردرگمم

سلام عزیزم من همه پست هاتو خوندم . خیلی ناراحت شدم و خیلی هم غمگین . من هم زمستون سال 93 مادر عزیزتر از جانم موقع خوردن شام در کنار من و در آغوش من سکته کرد و پر کشید . یک سال بعد برادر جوونم مریض شد و فوت کرد . اماااااااااااااا الان که دارم این متن می نویسم میخام از همسرم بگم که در این مدت چقدر نسبت به گذشته تغییر کرده . در حق همسرت کم نزار . چون مردها البته نه همه مردها حوصله این همه ناز کشیدن مارو ندارند . من حس می کنم خیلی عزاداری کردم و هم خودم داغون شدم و هم زندگیم دیگه مثل قبل نیست . اصلا هیچ چیز شادم نمی کنه. هیچ چیز

شروع رژيم 97/07/22---وزن شروع69--67--66/5--66_۶۵--64--63وزن هدف >>> 57
روزها هي دارن ميان و ميرن ولي براي من زمان بعد از رفتن شماها متوقف شده نه شادي نه غم  هيچ چ ...

الهی خدا خودش دلتو آروم کنه عزیزم، خیلی گریه کردم و براشون فاتحه خوندم، خدا دلتو آروم کنه

خدایا شکرت بخاطر وجود گل پسرم  از این فرسته ها ب همه اونایی ک دلشون میخواد بده   

از زماني كه شكل ني ني سايت عوض شده ديگه حوصل ام نميشه بيام اينجا. احساس غريبي مي كنم