2733
2734
سه ماه از رفتنشون میگذره. فکر نمی کردم منم یه روز بیام اینجا و با اندوه از مرگ عزیزانم بگم تا شاید دلداری کسایی که منو هیچ وقت ندیدن بتونه مرهم دردم بشه
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی تونستم بیام و بنویسم بنویسم از این که چه مصیبتی بهم وارد شده ولی بالاخره تنهایی مجبورم کرد تا
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
2731
2738
یه روز تصمیم گرفتن که برن تصمیم به جابجایی بود تصمیم به مسافرت فکر نمی کردم که این خداحافظی آخرین خداحافظی باشه فکر نمی کردم این بوسه ها آخرین باشه ای وایییی
دیشب بعد از سه ماه خوابشو دیدم گفتم داداشی چرا رفتی؟ گفتم اذیت نشدی گفتم جات خوبه راحتی گفتم سارینا رو بیارم پیش خودم ولی یادم رفت بهت بگم دخترت تا چند روز دیگه به دنیا میاد چیکار دوست داشتی براش بکنی تا من همون کار رو بکنم نکنه یه وقت تو دلت بمونه عزیزم
2706