2737
2739

سلام دوستان 

تاپیک یکی از دوستان رو دیدم درباره اینکه جاریش پزشکه یاد یه موضوعی افتادم 

ما یه خانمی رو داریم توی فامیلمون که پزشکه 

اولا که اصلا ما رو تحویل نمیگیره و اگر بهش سلام کنی فقط یه جواب میده اگر نه که هیچ

دوما اینکه یه چیزی برام خیلی جالبه اونم اینکه بچه دار شده ولی بچش رو وقتی بیمار میشه میبره دکترای دیگه 

مثلا چند وقت پیش بچه اش اسهال گرفته بود مادرش میگفت رفتیم دکتر و به بچه او آر اس داده !!!!!!!!!!!!!!! واقعا یه پزشک عمومی در این حد نمیدنه که به بچه ای که اسهال داره چی بده ؟ این که خیلی ساده است 

یا مثلا چند وقت پیش بچه اش یک هفته بیمار بود !!! یک هفته تب چهل درجه داشت!! بچه رو بعد از یک هفته بردن دکتر و فهمیدن عفونت داره و با یه سرم و چند تا آمپول بچه بعداز یک هفته خوب شده !!! 

خیلی برام جالبه که خودش دکتر ولی بچه اش رو میبره دکتر و برای بیماری هایی میبره که خیلی ساده یه پزشک عمومی میتونه درمانش کنه !!!

خب بچشو لابد دکتر متخصص میبره 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط در مورد اینکه میرن دکتر اومدم بگم کار خیلی درستی میکنن. ماهم از خانواده پزشکان هستیم. بچم مریض شه میبرم اطفال. هر دردی تخصص خودش رو داره.

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.

احتمالا با پول یا سهمیه دکتر نشده؟؟؟ خدا به داد اون بدبختهایی برسه که میرن مطب اینجور دکتری

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2740

چقد جاریا و خواهر شوهرا بدن 😂😂😂😂

من چرا مامانمو عمه هام و زن عموم اینقد خوبن با هم؟😂

همش سالی چندبار همه باهم میریم مسافرت کلیم خوش میگذره😂😂😂

تازه مامانجونمم که نریم خونش زنگ میزنه بابام میگه بچه ها بردار بیار😂

این صبر که من میکنم افشردن جان است:) 

در مقام‌ قضاوت بعضی پزشکان عزیز نیستم .....

ولی اصصصلا دید خوبی نسبت به بعضی از این قشر ندارم....

قصاوت قلب هم حدی داره......

بعضیا شورشو دراوردن.....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2706