2733
2734
عنوان

خیانت داماد عوضیمون

7357 بازدید | 206 پست

سلام شوهرخواهرم الان چن ماهه با یه زن متاهل رابطه داره و هرروز بعد اینکه شوهر اون زنه میره سرکار دامادمون میره خونه ی زنه و چن ساعت میمونه و در میاد حتی خواهرم تعقیبش کرد و ادرس زنه رو هم پیدا کردیم شماره تلفن شوهرشم داریم من با یه اکانت و شماره تلفن با شوهرس حرف زدمو اطلاعاتشو بدست اوردم خواهر احمقم اصلا نمیخواد طلاق بگیره تا امروز هرچقدر گفتم همه چیو بزن به صورتش بیا خونه ی بابامون نیومد کلی ازشون عکس داریم که تو آغوش همن خواهرام(فاطمه)تازگیا حاملس2ماهشه خیلی ویار داشتو مریض بود گفت با مامانم بیایین چن روز خونه ی ما به من برسین منم با مامانم چن روز رفتیم دیروز شوهرخواهرم میخواس حموم کنه چون خواهرم خیلی مریضه نتونسته بود حمام رو تمیز کنه چن تا آشغال بود که زیادم نبود اصلا!بعد دامادمون(رضا)آبو با پاش وقتی فاطمه حوله رو میخواس بده پرت کرد همه جای خواهرم شد کفو آب خواهرمم جیغ زد رضا گف جن*ده فاحشه میام جرت میدم ها منم چون همه کثافت کاریاشو میدونستم بیشتر حرصم گرف گفتم جن*ده خواهراته(واقعا این کاره هستن و هرشب با یکی میخوابن درحالی که متاهل هستن)بعد دعوا سر گرفت اومد منو کتک زد سیلی زد لگد زد چاقو کشید روم خواهرمم کتک زد من هرچقد به ابجیم گفتم پاشو بریم باز مثل احمقا نیومد موند اونجا منو مامانمم اومدیم خونمون امروز رضا به اون یکی خواهرم پیام داده میخواستین لشکر بیارین سرم چیشد چرا نیومدین اگه بفهمم به فاطمه زنگزدین گوشیشو تو سرش میشکونم!!!میخوام انتقام همه کتک هایی که زد رو بگیرم و گوشمالیش بدم بدون اینکه پای خودم گیر باشه چیکار کنم توروخدا کمک کنین یه راهی نشونم بدین میخوام تعقیبش کنم وقتی با زن تو خونه هستن به پلیس زنگبزنم

شب که میشود شروع میشوند ای کاش های من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

این داستان الان واقعی بعدبازم خواهرت نمیاد.؟؟

اولین عشقم شوهرم💞آخرین عشقم پسرم💞خدایاواسم تاهمیشه حفظشون کن😍آمین....کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خرکیه‌‌...میشه واسه رسیدن ب هدفم ی صلوات بفرستین🥰🥰
2706