2733
2739
عنوان

سرمایه گذاری در بورس

160 بازدید | 26 پست

سلام دوستان لطفا بنده رو راهنمایی کنید

چطور میشه در بورس سرمایه گذاری کرد

و سهام خرید

کدوم سهام بهتره

لطفا هر چه میدونید بهم بگید

الهی که به همه ی آرزوهاتون برسید

یک دنیا ممنون

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیک الْمُشْتَکی وَ عَلَیک الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اَللَّــهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَینَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِک مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِی یا عَلِی یا مُحَمَّدُ اِکفِیانِی فَإِنَّکمَا کافِیانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکمَا نَاصِرَانِ یا مَوْلانَا یا صَاحِبَ الزَّمَانِ اَلْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید بری کارگزاری کد بورسی برات درس کنن.

بعد میری تو سایتش سهام میخری.بعدم اول از همه باید کلاسای بورسو شرکت کنی دستت بیاد خرید و فروش سهام از مبلغ کم شروع کن تو خیلی از کانالا هم سیگنال خوب میدن عضو بشو ببین .سهامای خوبم کم کم میفهمی کدومان.

بازم سوالی داشتی بپرس بی زحمت بجاش واسه سلامتی خالم حمد بخون هر چند تا که میتونی

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔
باید بری کارگزاری کد بورسی برات درس کنن. بعد میری تو سایتش سهام میخری.بعدم اول از همه باید کلاسای ب ...

کارگزاری بورس تو تهران کجاست

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
2738
باید بری کارگزاری کد بورسی برات درس کنن. بعد میری تو سایتش سهام میخری.بعدم اول از همه باید کلاسای ب ...

چه کانالی ؟ من زیاد شنیدم میگن اکثر کانال ها سیگنال اشتباه میدن 

یه مدت هم خوده سازمان بورس گفته بود کانالهای سیگنال دهی رو ببندن 

چه کانالی ؟ من زیاد شنیدم میگن اکثر کانال ها سیگنال اشتباه میدن  یه مدت هم خوده سازمان بورس گف ...

والله نمیدونم من خودم سهام نمیخرم شوهرم تو سازمان بورسه.تو کانالای زیادی عضوه همشونو میخونه خودش تحلیل میکنه .من هر چی میدونم از حرفای شوهرم کم و بیش میدونم😀

والله نمیدونم من خودم سهام نمیخرم شوهرم تو سازمان بورسه.تو کانالای زیادی عضوه همشونو میخونه خودش تحل ...

خب آره این درسته 

همیشه میگن هر سیگنالی دیدین خودتون تحلیل کنید 

ولی فورا نرید یه سیگنالی که یه کانال داده رو بخرید چون بیشترشون اشتباه سیگنال میدن 

والله نمیدونم من خودم سهام نمیخرم شوهرم تو سازمان بورسه.تو کانالای زیادی عضوه همشونو میخونه خودش تحل ...

یه سوال دیگه دارم 

همسرتون کار خرید و فروش سهام انجام میدن راضی هستید از درآمدش ؟ میانگین تا چقدر میشه در آورد ؟ 

یه سوال دیگه دارم  همسرتون کار خرید و فروش سهام انجام میدن راضی هستید از درآمدش ؟ میانگین تا چ ...

خوب شوهر من ده سالی میشه میخره ولی بازم ضرر و زیان خودشو داره مثلا اونسری تو یه هفته ۱۰۰ میلیون ضرر کرد.

تا وقتی که تورم زیاده این یکی دو ساله بازار بورس خیلی خوبه.امسال خدا رو شکر خیلی سود کرد ولی بازم راضی نیست میگه کم سود کردم بیشتر سهاما ۵ براب شدن