2737
2734
عنوان

سرمایه گذاری در بورس

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 26 پست
خوب شوهر من ده سالی میشه میخره ولی بازم ضرر و زیان خودشو داره مثلا اونسری تو یه هفته ۱۰۰ میلیون ضرر ...

الان خونه ی خوب و ماشین خوب دارید بعد از ده سالی که همسرتون توی بورسه ؟ زندگیتون خوبه ؟ پولدار ؟

الان خونه ی خوب و ماشین خوب دارید بعد از ده سالی که همسرتون توی بورسه ؟ زندگیتون خوبه ؟ پولدار ؟

خخخ چی بگم اخه.اگه پولدار محسوب بشیم.تو یه جای متوسط تهران یه خونه صد متری داریم دو تاماشین داریم زمینم داریم

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته چیزایی که الان داریم همش از بورس نیست من شوهرم شعلش خوبه بیشتر از اون شغلشه کلی هم وام میدن خدا رو شکر

البته چیزایی که الان داریم همش از بورس نیست من شوهرم شعلش خوبه بیشتر از اون شغلشه کلی هم وام میدن خد ...

آخه انقدر که اینروزا میبینم تبلیغ بورس میکنن و همه کد میگیرن 

ولی باز ندیدم آدمی رو که سابقه زیادی توی بورس داشته باشه و از طریق بورس وضع مالیش خیلی عالی شده باشه ، حتی مثلا مدرس های بورس که کلاس میذارنم سر و وضع و ماشینشون زیاد باکلاس نیست 

2728
آخه انقدر که اینروزا میبینم تبلیغ بورس میکنن و همه کد میگیرن  ولی باز ندیدم آدمی رو که سابقه ز ...

ببین بورس اینجوری که من فهمیدم خیلی شانسیه .

نمیتونه هیچوقت یه نفر بگه حتما این مقدار مشخص تو ماه سود میکنم.

خیلیا ریسک پذیرن خوشبخت میشن خیلی ها هم بدبخت شدن واقعا.مثلا دوست شوهر من تو اون ماه ۶ میلیارد سود کرد تو یه ماه

کارگزاری بورس تو تهران کجاست

برو تو تاپیکهای من لیست کارگزاری های آگاه را بخون

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.
2740
کلاسای اموزش بورس یکم گرونن ولی شرکت کن که تو خرید و فروشا ضرر نکنی

البته خوندم فاتحه

خدا خاله تونو رحمت کنه

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیک الْمُشْتَکی وَ عَلَیک الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اَللَّــهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَینَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِک مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِی یا عَلِی یا مُحَمَّدُ اِکفِیانِی فَإِنَّکمَا کافِیانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکمَا نَاصِرَانِ یا مَوْلانَا یا صَاحِبَ الزَّمَانِ اَلْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ
البته خوندم فاتحه خدا خاله تونو رحمت کنه

وای موهای تنم سیخ شد😮😮😢

تازه فهمیدیم سرطان داره خالم فوت نکرده خدایی نکرده😭😭گفتم واسه سلامتیش بی زحمت حمد بخون

وای موهای تنم سیخ شد😮😮😢 تازه فهمیدیم سرطان داره خالم فوت نکرده خدایی نکرده😭😭گفتم واسه سلامتیش ...

ای جانم

ببخشید چشم

ان شاء الله شفای عاجل

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیک الْمُشْتَکی وَ عَلَیک الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اَللَّــهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَینَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِک مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِی یا عَلِی یا مُحَمَّدُ اِکفِیانِی فَإِنَّکمَا کافِیانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکمَا نَاصِرَانِ یا مَوْلانَا یا صَاحِبَ الزَّمَانِ اَلْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ