2733
2734

ایفون دوست دارم ولی اصلا دلم نمیاد تواین وضعیت ناهنجار بالای 10 تومن بدم گوشی ایفون 

چطوری دلتون میاد؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اون موقع که چهارتومن بود خریدم

اگه الان بود منم دلم نمیومد

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2728

من نخریدم ولی دلم میاد دلیلشم که پول زحمت کشیده خودم نیست.زحمت کشیده شوهره😁

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

من فقط اندروید میدوس

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

کسی که پولداره چرا نده؟هرکس متناسب با جیبش لوازم میخره

2740

نخر عزیزم 

من دارم اون زمان ک من خریدم مثل الان ایران رو تحریم نکرده بودن

اما از پارسال که تحریم کردن تو نصب خیلی از اپلبکیشن های بانکی و ایرانی و غیره به مشکل خورده ام

همون سامسونگ بخر 

حیف به ده میلیون 

خدا همیشه با من است😇