2733
2734
عنوان

فال و سرگرمی زود بیایین براتون بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2250 بازدید | 454 پست
عزیزجان لطف میکنید😙درخواست دوستی منو هم لطفا قبول کنید یک دنیا سپاس گذارم

ذهن نا آرومی داری حتی نمیتونی تمرکز کنی روی ی چیزی 

ناراحتی داری

با ی شخص ملاقات سودمند داری

ی پول یا شی گران قیمت گم کردی یا گم میکنی 

طنازی. توی رفتارت برای همین دلبریات حسادت خیلیا ها رو درآوردی. حس حسادت دارن نمیدونم زنه یا مرد ولی بهت زخم زبون میزنه و تو رو می جونه ازش دوری کن

زود رنجی. به هدفت میرسی. مشاجره و جدایی میبینم

گرفتاری مالی داری

مشکلات شخصیت خیلی زیاده باعث شده بهم بریزی. استرس داشته باشی. درست نتونی تصمیم بگیری. حرف و حدیث دیگران روت تاثیر میذاره 

ب خودت برس. ی استراحت کوتاه ب خودت بده بعد تصمیم بگیر

اگه سرکار میری اخراج میشی اگه نمیری تو ی مسله مهم شکست میخوری

اما فالت و آینده روشنی داری بخاطر قلب پاک و مهربونیات این روزا میگذرونیم و آینده روشن برات رقم میخوره 

الان دوره سختیتته ولی ب کمک خدا خوشبخت در انتظارته

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام‌عسل جان..برای منم‌به نیت مامان شدنم میخام

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
2731
میشه شما زحمتشو بکشید؟ ممنونم

من فردا میخورم عزیزم شرمنده. شب بخورم خواب نمیرم اذیت میشم.... 

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
من فردا میخورم عزیزم شرمنده. شب بخورم خواب نمیرم اذیت میشم.... 

عزیزم میشه فردا ک قهوه خوردی ب نیت منم یه فال بگیری خیلی ضروریه ممنون میشم ازت🌹

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2738
میشه برا منم بگیرین ؟

میشه عکس فنجون بذاری 

2706