2737
2734
عنوان

فال و سرگرمی زود بیایین براتون بگیرم

2250 بازدید | 454 پست

سلام من زیاد اعتقاد ب فال ندارم و صرفان جهت فان و سرگرمی میدونم هرکی میخواد بیاد براش فال قهوه بگیرم. هرکدوم راست بود بگین😉

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩

من  

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

من خودم فال میگیرم حالا تو بگیر منم واسه تو

گر نباشد حیا و درک و شعور، آدمی گاو میشود به مرور ،جان انسان که تربیت نشود ،آدمی طعنه میزند به ستور ،حیوانی پلشت و نکبت بار،که فقط میتوان شد از او‌دور،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من    

صدف: دیدار با دوستان دور دست - شرکت در جشن عروسی - شادی زیاد
* قرص: شفا - بهبودی - بزودی از بیماری و مسمومیت شفا پیدا خواهید کرد - برطرف شدن مشکل
* نرده بام: موفقیت و پیروزی - موفقیت شما حتمی است با شکیبائی آن را دنبال کنید - کار زیاد و پیشروی - رسیدن به رفاه اقتصادی - موفقیت اجتماعی - ترقی - تغییر
* انگور: بیش از حد انتظار به شما خیر و نعمت میرسد، اصراف نکنید.
* آتش افروخته: نشانگر قوت و قدرت است - حاکم و سر پرست.

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
برای منم بگیر🙂

موش: ریا کار و زیان بار، با متانت و صبر از شرش خلاص شوید. دشمنی و خیانت - حرفهای زنانه - غیبت - میهمانی های زنانه
* آتش افروخته: نشانگر قوت و قدرت است - حاکم و سر پرست.
* نیزه: به مسافرت کوتاهی خواهید پرداخت - مسافرت دریائی.
* دیگ: صاحب خانه - کدبانوی خانه - خدمتگذار به افراد نیازمند و تهیدست.
* گلابی: نجات پیدا کردن از مشکلات مالی - به فکر اندوخته باشید، سهل انگار نباشید

صدف: دیدار با دوستان دور دست - شرکت در جشن عروسی - شادی زیاد * قرص: شفا - بهبودی - بزودی از بیماری ...

ممنون😘😘😘

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706