2733
2739
عنوان

کیا عمل لیزری بو.اسیر کردن......... عوارض رو بگین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 34330 بازدید | 64 پست
جراح عمومی

وای آره سکوت دقیقا
هر فکری ... انرژی است مانند خودش را جذب میکند بر سلامتی شما تاثیر میگذارد دارای قدرت است مهم است مغناطیسی است واقعی میشود خلق میکند و به ما باز میگردد ....پس درست فکر کردن را بیاموزیم مثبت فکر کنیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اینو بگم و برم کلا خیلی خوشحالم که عمل کردم قبلش انقدر درد داشتم که انگار یه میله داغ ...... و از شدت درد ضعف میکردم ولی الان خداروشکر عالیمممم
هر فکری ... انرژی است مانند خودش را جذب میکند بر سلامتی شما تاثیر میگذارد دارای قدرت است مهم است مغناطیسی است واقعی میشود خلق میکند و به ما باز میگردد ....پس درست فکر کردن را بیاموزیم مثبت فکر کنیم
2731
پس مشکلی نیست بعدش زودی باردار شم؟؟ من شدید از عمل بازش میترسمممممم وااااااای
nellysha شمام همینطور بودی؟

میترا اون پستت رو ندیده بودم الان که گفتی دیدمش.
مامان گندم من نمیدونم. من شیرازم .
اینارو هم تاپیکای دیگه پیدا کردم:
قرص پروبیوتیک لاکتول بگیر هر شب بخور
در روز حداقل یه بشقاب فیبر گیاهی مصرف کن
هر روز صبح ناشتا یک لیوان کامل آب ولرم بخور با 1 سیب
روزی بیش از 5 لیوان آب بخور
اگه اوضاعت خیلی خرابه 8 تا آلو بخارا رو با 1 لیوان آب بجوشون شب قبل از خواب همشو با آبش بخور
به هییییچ وجه از برگ سنا استفاده نکن
روزی نیم ساعت توی لگن آب گرم بشین

شبى ٣ تا دونه انجیر خشک بنداز تو یه لیوان آب، صبح که بیدار شدى انجیرها و آبشو ناشتا بخور.
براى خونریزى هم که میگى من پماد آنتى فیشر گرفتم از داروخانه، باور کن ٣ روز زدم خوب شدم! روزى ٢ بار.
صبح که بیدار میشی قبل از بلند شدن از جات شکمتو از سمت راست به چپ ماساژ بده
روزی 2 تا کیوی با پوست بخور
برنج خشک و خالی نخور
موز نخور
آجیل و تنقلات کم بخور
غذای خشک نخور
2738
بچه ها سلام،شده کسی با دارو از دست این مریضی کوفتی خلاص شه؟؟من ۸ ماه پیش لیزر کردم کامل خوب نشدم تا اینکه ۲ ماه پیش شقاق گرفتم کع دردش از بواسیرم بدتره دیگه خسته شدم از درد
یکی از مهم ترین مشکلات خانم ها در سنین باروری، اختلالات دوره ماهانه است که در بسیاری از مواقع با علائمی مثل افزایش هورمون های مردانه، رویش موهای زائد، آکنه، ریزش مو و چاقی به ویژه در ناحیه شکمی همراه می شود. در چنین شرایطی می توانیم بگوییم که فرد دچار یک بیماری شایع به نام سندروم تخمدان های پلی کیستیک شده؛ بیماری زنانه ای که با وجود شیوع بالا، درمان بسیار راحتی هم دارد. البته بسیاری هم آن را یک بیماری جدی تلقی نمی کنند و به فکر درمان نیستند. حالا سوال اینجاست که چرا این روزها درباره این اختلال هورمونی شایع، زیاد می شنویم؟ آیا این بیماری فقط در خانم ها ی متاهل دیده می شود؟ آیا رابطه ای بین سندروم تخمدان های پلی کیستیک و سرطان وجود دارد؟ آیا عدم درمان بیماری سندروم تخمدان های پلی کیستیک خطرناک است و باعث ناباروی می شود؟ با ما همراه باشید تا به پاسخ این پرسش ها برسید. بدون شک سندروم تخمدان های پلی کیستیک (PCOS) شایع ترین اختلال عملکرد تخمدانی در خانم هاست و آمارهای جدید نشان می دهد 12 تا 20 درصد خانم هایی که در سنین باروری قرار دارند، به این بیماری مبتلا می شوند. نباید فراموش کنیم این آمار در مناطق مختلف، متفاوت است. به عنوان مثال آمار ابتلا به سندروم تخمدان های پلی کیستیک در خاورمیانه بیشتر است. ادامه...
عزیزم من داشتم جراجی کردم، حدود هشت نه ماه پیش، دکتر گفت حتما باید جراحی بشه با لیزر اصلا خوب نیست ا ...

سلام میشه کمک کنید کدوم بیمارستان و اسم دکترتون چی بود من باردارم دیشب از درد نتونستم بخوابم 

2706