2733
2734

استقلالی ها اینجا تاپیک پرسپولیسی ها هستشاااا😆😆😆😆

شما برید با گلی که زدید فعلا خوش باشید چون اولی و آخرین گلی بود که زدید😂😂😂

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
استقلالی ها اینجا تاپیک پرسپولیسی ها هستشاااا😆😆😆😆 شما برید با گلی که زدید فعلا خوش باشید چون او ...

اوف بوس رو لپت😂

🌚ایــن جا را خــراش بـده   ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒             تا امـضامـو ببیـنیـے😐
نهال از  نوشابه دیروزی بده ب من  حنجرم میسوزه انقد جیغ کشیدم از خوشحالی

😂😂😂😂🍺بیا جاش از اینا بخور😈

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

یاشاسین پرسپولیس

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤

❤❤

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
کدوم تیمی؟ من و @آیسایا   و @_nilay     😍👈❤❤😎

🙆‍♀️ جونم قرمزته

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
2738
کدوم تیمی؟ من و @آیسایا   و @_nilay     😍👈❤❤😎

❤❤❤😍

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
نه پرسپولیس ❤❤❤❤🙈🙈

😬😬😬ولی از استقلال خوشم نمیاد ندانم چرا

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
😂😂😂😂🍺بیا جاش از اینا بخور😈

اسلام ک ب خطر نمیوفته؟😂

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
اسلام ک ب خطر نمیوفته؟😂

😂ن ی باره

2706