2733
2734

سلام

کسی هست بچشو بسپاره پرستار و بره سرکار‌؟

من صبر کردم تا پسرم بزرگتر بشه  و بتونم بسپارم به‌پرستار...الان بیست ماهشه ولی خیلی دو دلم برای این کار

از طرفی نرم این موقعیت شغلی هم از دست میره 

شما بودید چه می کردید؟

مادرم شاغل بوده 

نیاز عاطفی و تربیت صحیح بچه برام اولویت داره

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی ب شرایط زندگیتون و علاقه خودت داره 

کسی ک علاقه ای ب کار بیرون نداره جوابش نه هست 

اونیم ک استقلالش براش مهمه جوابش شاغل بودنه

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2728

بچمو ۱۸_۱۹ ماهگی گذاشتم مهد برای آموزش و ... خودمم رفتم سرکار هنوزم از تصمیم راضیم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740
راحت کنار اومد؟ بی قراری نمی کرد؟

روزای اول چرا بی قرار بود ولی با توجه به استقلال و اعتماد به نفس بالاش و ... بنظرم تصمیم خوبیه خصوصا این دوره که اکثرا تک فرزندن باید زودتر و بیشتر تو اجتماع باشن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

من این کار و میکنم و راضیم البته مامانم سر میزنه تو خونه هم دوربین اینها هست

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
پرستار میاد خونه؟بچتون چند سالشه؟

بله . دخترم یک سال و نیمشه

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

من مادرم شاعل بود همیشه جاش برام خالی بود 

همیشه عقده داشتم

داداشم ک از من بدتر همیشه روز جمعه خوشحال بود ک همه خونه باشن

الانم برادرم ۳۰ سالشه اما افسردگی داره نمیدونم تاثیر اونه یا نه

2706