2737
2734
عنوان

میشه کاری کرد از دوران بارداری شیر زیاد شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5406 بازدید | 72 پست
عزیزم مبارکه. والا من توی بارداری خداروشکر خوراکه خوبی داشتم. ویارم افتاده بود اتفاقا به لبنیات . ای ...

ممنون عزیزدلم😘😘منم مثل شما دوغ وماست میخورم وبا اینکه ازشیر متنفرم اما به زور روزی 2لیوان میخورم.سعی میکنم مقوی بخورم مثلا دکترگفته گردو روزی یکی.پسته حدودا روزی 10تا.خرما ام روزی 2تا.سعی میکنم بخورم ولی بیش ازحد گرمی نخورم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دوقولو باردارم ماه سومم.هنوز مشخص نیس خیلی دوست دارم انشالا زایمان کردم هردورو شیرخودمو بدم وش ...

مبارکه عزیزم انشاالله خدا حفظشون کنه ،و صحیحی و سالم بدنیا بیان ،نترس خدا روزیشونو میرسونه،خدا الرحمراحمینه ،گلم برای بارداری منن دعا کن مرسی

خدایی نکرده اگه بعد زایمان دیدی شیر نداری ،حتما اناناس بخور خیلی شیرو زیاد میکنه ،خاله ی من شیر نداشت اصلا ،اناناس هورد خداروشکر شیرش فراوان شدتونست تا شیش ماهی ب بچش شیر بدع ،ولی توی بارداری نخور ضرر د

2731
ممنون عزیزدلم😘😘منم مثل شما دوغ وماست میخورم وبا اینکه ازشیر متنفرم اما به زور روزی 2لیوان میخورم.س ...

گلم هیچیو مطلق به زور نخور. ویار یعنی که چیزی که برای نینی ضرر داره را بدن پس میزنه. هرچی دلم‌میخاد بوخور نوشه جونت. هرچیم بدت میاد اصلا نخور که یعنی خوب نیست واست یا بدن نیاز نداره. فک‌کنم نینیا پسرن. من ۴صوپ دمه یخچال ۱/۵ دوغو میرفتم بالا نصفشو. نصفه دیگشم صوپ ساعت ۷. فک کن با شکمه خالی . الان یادم افتاد مردم از خنده. دسته خودم نبود. برای کشک و دوغ گریه میکردم🤣🤣🤣🤣

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
عزیزم طب سنتی میگه نوزاد پسر سینه سمت راست بزرگتر میشه. از منم دقیقا همینطور بود. اینقدر سینه ی راست ...

جدا گلم؟چه بامزه😀😀😀 علائمتون چیه؟من ماه سومم دوقولو البته هست.ازاول خداروشکر ویار وحالت تهوع نداشتم دردو اینام زیاد نداشتم تا الان.فقط گاهی یکم لکه بینی داشتم.خیلی ام علاقه به پرتقالو انار و دوغو ماست دارم.قبلنا ازدوغ بدم میومد الان دوست دارم.بقیه میگن اینا علائم پسره.البته خودم دوست دارم انشالا سالم باشه بعد یه دختر یه پسر بشه🙈🙈🙈😀😀😀

جدا گلم؟چه بامزه😀😀😀 علائمتون چیه؟من ماه سومم دوقولو البته هست.ازاول خداروشکر ویار وحالت تهوع نداش ...

ای جونم. آره دخترو پسر باحال میشه. الهی که سالم باشن

من بین ماه ۲ و ۳ انگار یه تکون ریز خورد.ویار از ماه ۲تا پایان ماه ۴ روزگارمو سیاه کرد. استخونام زده بود بیرون. یه قطره اب به زبونم میزدم میخاستم بمیرم. اما بعدش تلافی در اوردم فقط درو قفسه های یخچالو نمیخوردم🤣🤣🤣. خیلی سنگینو کند شده بودم البته. یکمم پف کرده بودم. ماه آخر بدنم خیلی پف کردو پاهام. ویارمم دوغو ماستو نمک و کاهو گوشت و پرتغال بود و مطلقا نمیتونستم حتی به شیرینیجات نگاه کنم

2740
مبارکه عزیزم انشاالله خدا حفظشون کنه ،و صحیحی و سالم بدنیا بیان ،نترس خدا روزیشونو میرسونه،خدا الرحم ...

فدات بشم گلم ممنونم.درست میگی عزیزم. انشالا به حق فاطمه زهراس به زودی زود بیای وخبر بارداریتو بدی ویه بچه سالم وصالح بیاری.منم بعد3سال انتظار باردارشدم اولش توکلم برخدابود وبعدش توسلم به حضرت فاطمه بود ده روز به نیتشون رفتم حرم امام رضا وهرروز 2رکعت نمازهدیه کردم بهشون همون که قنوت داره.انشالا شمام بخواه ازشون وایشالا جواب بگیری دعامیکنم برات

ای جونم. آره دخترو پسر باحال میشه. الهی که سالم باشن من بین ماه ۲ و ۳ انگار یه تکون ریز خورد.ویار ا ...

شیرینی مطلق نمیتونستم بوخورم. ترشی و لواشکو اینام اصلا. چیزای خوشمزه و مقوی دوست داشتم. پسته شور و ازین چیزا. اینقدرم کاهو خوردم که شوهرم بم میگف بزغاله🤣🤣🤣🤣🤣🤣

گلم هیچیو مطلق به زور نخور. ویار یعنی که چیزی که برای نینی ضرر داره را بدن پس میزنه. هرچی دلم‌میخاد ...

اخی عزیزم😀😀😀خدا حفظ کنه کوچولوتو گلم.منم اتفاقا هرچی دوست دارم میخورم.ولی شیر رو کلا از بچگی متنفربودم.والان چون مجبورم همه میگن نیازه بدنته باید بخوری که بعدا بتونی شیربدی و بچه ها نیاز به کلسیم دارن.براهمین میخورم