2726

سلام خانما.به نظرتون تو بارداری چیکارکنیم که وقتی زایمان کردیم شیرمون زیاد بشه وشیر داشته باشیم؟و اینکه من سینه راستم یکم ازون یکی سنگین تر وبزرگتر شده به نظرتون چرا تفاوت کرده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا چندروز اول خود بخود سینت شیرمیاد و سنگین میشه بعد زایمانتم اون سینت ک الان میگی سنگینه بیشتر شیر میاد توش

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
2728

نه دیگه از بعد زایمان مشخصه 

انســـــــــانهاى بــــــزرگ ،دو دل دارنــــــــد ؛دلـــــى که درد مى کشـــــــــــد و پنهـــــــــــــــان است و دلـــــــــــــــى که میخندد و آشکـــــــــــــــار است.
طبیعی ک یه سینه از سینه ی دیگ بزرگتر باشه  میتونی ماکارونی ابگوشت بخوری ک شیر و زیاد میکنه

ممنون گلم.من دوقولو دارم خیلی دوست دارم به هردوشون انشالا شیرخودمو بدم تا2سال.الان که باردارم شیر روزی 2لیوان میخورم.تاثیرداره شیرو زیادکنه؟

ممنون گلم.من دوقولو دارم خیلی دوست دارم به هردوشون انشالا شیرخودمو بدم تا2سال.الان که باردارم شیر رو ...

ارع شیر خوردن هم تاثیر داره بیشتر چیزای چرب تاثیر داره پس شیر پرچرب بخور

عزیزم نینی پسره ؟

عزیزم دوقولو باردارم ماه سومم.هنوز مشخص نیس خیلی دوست دارم انشالا زایمان کردم هردورو شیرخودمو بدم وشیرخشک کمکی ندم.براهمین پرسیدم میشه ازالان چیزی خورد که پرشیر شه یانه

ممنون گلم.من دوقولو دارم خیلی دوست دارم به هردوشون انشالا شیرخودمو بدم تا2سال.الان که باردارم شیر رو ...

عزیزم مبارکه. والا من توی بارداری خداروشکر خوراکه خوبی داشتم. ویارم افتاده بود اتفاقا به لبنیات . اینقدر دوغ و شیر میخوردم که نگو اما متاسفانه تا مدت ها شیر زیاد نداشتم و خیلی سختی کشیدم تا شیرم اومد. فقط باید انشاالله بعد از زایمان مایعات بوخوری. بعدم انگار یه سری ویتامین ها شیرو زیاد میکنن. خودت بعد متوجه میشی مثلا یه چیزی که میخوری سینه هات مور مور میشنو شیر میاد. 

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی

عزیزم طب سنتی میگه نوزاد پسر سینه سمت راست بزرگتر میشه. از منم دقیقا همینطور بود. اینقدر سینه ی راستم الان توی شیردهی هم هستم ضایع شده. اومده تو دمه نافم😂😂😂😂😂😂

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
2706