2737
2734
عنوان

بهترین جراح بینی رشت

22715 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها😊کسی جراح بینی خوب توی رشت میشناسه؟خسته شدم انقدراین مطب واون مطب رفتم دیگه نمیدونم پیش کدوم دکتربرم😟نظرتون درمورد مازیارمعصومی یامریم تهرانی چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه دادگری رفتم زیادخوشم نیومد فلاحتی هم کارش زیاد خوب نیس.خیلی وسواس گرفتم😭

منم ازدادگری خوشم نمیادفقط اصلاح میکنه دماغ همونه. فلاحتی و ندیدم ولی خب میدونم معروفن😑

2738

دختر خاله منو دادگری عمل کرده اتفاقا همه خوششون اومده اون یکی فامیلمونه دید قشنگ شده رفت پیشش. دو تاشونم خوشگل و طبیعیه. عجیبه که خوشت نیومده

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
منم ازدادگری خوشم نمیادفقط اصلاح میکنه دماغ همونه. فلاحتی و ندیدم ولی خب میدونم معروفن😑

معروف که آره.امامثلاگرجی پور هم معروفه اما اصلا از کاراش خوشم نیومد پره ها رو صاف میچسبونه اصلامدلش خوب نیس

2706