2752
2734
عنوان

بهترین جراح بینی رشت

| مشاهده متن کامل بحث + 22851 بازدید | 25 پست
بینی هاشون کوچیک و کم ایراد بود عزیزم؟

آره. من خودم بشخصه بینی فانتزی دوس ندارم طبیعی خوبه ایرادش گرفته بشه و طبیعی باشه به نظرم کافیه. 

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

البته مونده به خودت چی باز دوست داشته باشی اگه کار تهرانی رو بیشتر پسندیدی منتظر بمون برگرده بعد عمل کن عجله نکن بذار اونی که دوس داری بشه. یه عمر قراره با اون بینی زندگی کنی یکمم صبر کنی چیزی نمیشه

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من تو رشت دکتر خوب برای عمل بینی نمیشناسم اما خانم دکتر شیرین گل محمدی تو انزلی خیلی دکتر خوبیه

هم خوش اخلاقن هم تو کارشون حرفه ای هستن 

نمونه کاراشون خیلی قشنگه. همه کارای جراحی زیبایی که انجام دادن تو گالری تصاویر سایتشون هستhttps://drgolmohamadi.com/گالری-تصاویر/

2731
عزیزم من تو رشت دکتر خوب برای عمل بینی نمیشناسم اما خانم دکتر شیرین گل محمدی تو انزلی خیلی دکتر خوبی ...

دقیقا

من فیلم های خانم دکتر گل محمدی و تو سایتشون دیدم خیلی قشنگ عمل میکنه . الان لینک گالری فیلم هاشو میذارم خودتون ببنید https://drgolmohamadi.com/گالری-فیلم/

راستش ایشونو نمیدونم اما خودم کارای دکتر مقدم نیا رو دیدم خیلی خوشم اومده

من دوستم تو تهران پیش ایشون عمل کرده بینیشو خیلی خوب شده. اون بهم معرفی کرد اصن گفت هم رشت مطب دارن هم تهران

حالا خواستی این شماره و آدرس مطبشونه برو پیششون

گلسار، بلوار نماز، ساختمان رویال، جنب ساختمان آتیه، طبقه 4، واحد 8

01332133707 | 01332133708 | 09917127634 | 09912497909

راستش ایشونو نمیدونم اما خودم کارای دکتر مقدم نیا رو دیدم خیلی خوشم اومده من دوستم تو تهران پیش ایش ...

عه من نمیدونستم دکتر مقدم نیا تو تهرانم مطب دارن

یکی از دخترخاله هام تو رشت پیششون عمل کرده بینیشو من خیلی خوشم اومده

مرسی که گفتی برم ببینم میتونم آدرس مطب تهرانشونو پیدا کنم

دوستان دکتر تهرانی خوبه یا دادگری؟میخوام طبیعی باشه.از طرفی هم اصلا دوسندارم مشکل تنفسی داشته باشم یا سوراخ بینیم تقارن نداشته باشه.شدیدا وسواس گرفتم.نمیدونم بین این دو کدومو انتخاب کنم