2737
2739
آینده روشن؟؟😂😂الان چندماهه بیکارم امیدی هم ندارم از هم کلاسیامم خبر چندانی ندارم و نمیبینمشون  ...

عزیزم تازه درست تموم شده؟

برو طرح. بعدم بخون برا استخدامی. استخدام شدی بخون برا ارشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هنوز تموم نکردم ولی بعدش قطعا ازشون خبری نخواهم گرفت ب جز دوسه تا دوست صمیمی  کلا ادم‌پیگیر ...

عزیزم الان اینو میگی

بعد چند سال انقدر کنجکاو میشی بدونی کی چی شدکی دکتری گرفت کی هیئت علمی شد کی جای خوب میره سر کار. کی ازدواج کرد کی بچه داره. اون دو تا که با هم بودن چرا ازدواح نکردن و ...

عزیزم الان اینو میگی بعد چند سال انقدر کنجکاو میشی بدونی کی چی شدکی دکتری گرفت کی هیئت علمی شد کی ج ...

تو اینستا دارمشون دیگه😁😁😁😁 چیزی بشه پست میدارن خودشون😂

عزیزم الان اینو میگی بعد چند سال انقدر کنجکاو میشی بدونی کی چی شدکی دکتری گرفت کی هیئت علمی شد کی ج ...

دکترا و هیت علمی ....😂😂چه رشته ای هستی ؟تازه اول دانشگات هست ؟حس میکنم عین ترم یکیا فکر میکنی

خدایا من تنها رو فراموش نکن
2738
دکترا و هیت علمی ....😂😂چه رشته ای هستی ؟تازه اول دانشگات هست ؟حس میکنم عین ترم یکیا فکر میکنی

وااا. من سی سالمه. و دو تا از هم کلاسیام الان دکترا گرفتن و یکی تدریس میکنه. و یسری دیگه هم دارن هیئت علمی شرکت میکنن.

گفتم که سوالم مربوط به کسایی بود که چندین سال از دانشگاشون گذشته نه کسی که اول راهه و برداشتی از این چیزا نداره

والا من خوندم قبول شدم یجای کار خوندن میلنگه لابد

نه عزیزم وقتی فقط یه نفر بگیرن خیلیا این وسط قبول نمیشن باشه ببخشید اصلا نباید تو تاپیکت شرکت میکردم منم چند سال از دانشگام گذشته ولی فقط جواب مورد نظرتو میخوای 

خدایا من تنها رو فراموش نکن
نه عزیزم وقتی فقط یه نفر بگیرن خیلیا این وسط قبول نمیشن باشه ببخشید اصلا نباید تو تاپیکت شرکت میکردم ...

چه رشته ای هستی.

من مطمئنم اگه تلاش کنی نتیجه میگیری. 

منم فقط یه نفر استخدامی میخواستن تو یه شهر بزرگ. و قبول شدم.

اگه خوب بخونی مطمئن باش اون یه نفر شمایی.

اگه کمکی خواستی در رابطه با خوندن روی من حستب کن عزیزم

واسه استخدامی بابد چ جوری خوند...فقط تست؟در چه حد بخونی...من شما رشته اتون چی بود

من تغذیه خوندم 

منبع تخصصی معرفی شده رو خوب باید بخونی

و عمومیا رو هم کامپیوتر و ریاضی و زبان رو میشه با خوندن بالا زد

معارف و ادبیات و هوش رو هم با تستای سالای قبل