2733
2739

سلام بچه ها منم  قبلا ده تا گلوریا خریده بودم ۳ کیلو کم شدم با ده تا امروزم بستش بدستم رسید کد رو زدم تایید شد تو سایت ولی کاملا شک دارم حتی به کد ریجستری فقط برا من تو بروشورش از بارکد خان زدم تو گوشیم  تو سایت اصلیش نرفت و اینکه اگه شما کد سازمان fda رو زدین و واستون تایید شده منوهم کمکم کنین خیالم راحت شه هم خریدم هم میخورم هم استرس دارم هم میترسممریضی بگیرم یا ایست قلبی بشم کم مونده برم آزمایشکاه بدم آزمایش  کنن قرصو راستی منم دقیقا تپش قلب و انرژی فراوان و همه اینارو داشتم و دارم 

سلام بچه ها منم  قبلا ده تا گلوریا خریده بودم ۳ کیلو کم شدم با ده تا امروزم بستش بدستم رسید کد ...

منم فقط همون کد تو در رو زدم تایید شدم امروز دو هفته شد ۳ کیلو کم‌کردم ولی تپش قلبم خیلی کمتر شده نسبت به روزای اول

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راستی موقع پرید اصلا نباید بخوری تا وقتی کامل قطع بشی .نسترن جون بیا بگو بهم  حتما از خودت گزار ...

من سه کیلو ونیم تو۱۶ روز دقیق. پریودمم خوردم من کامل. اولا انرژی داشتما ولی چند روز بعدش استرس داشتم و عصبی ام

سلام‌خوبی قرص خوب بود ببین منم امروز خریدم‌منم هر چی میزنم اررور میده چی کار کردی درست شد ؟ 

آره شده ۴ کیلو . چی ومیزنی؟از همون خریدی؟باید لری تو سایته گلوریا که نوشته خودشم . بعد اون کد که تو در قوطی هست رو بزن

آره شده ۴ کیلو . چی ومیزنی؟از همون خریدی؟باید لری تو سایته گلوریا که نوشته خودشم . بعد اون کد که تو ...

اره از همون‌پیجی که گفتین خریدم‌میرم تو سایتش کد را هم وارد میکنم اما ارور میده دیدم شما هم‌نوشتی ارور میداده چی کار کردی درست شد ؟ 

2740
اره از همون‌پیجی که گفتین خریدم‌میرم تو سایتش کد را هم وارد میکنم اما ارور میده دیدم شما هم‌نوشتی ار ...

چند دفعه هی نوشتم حروف کوچیک‌بزرگ‌خیلی مهمه . بفرست کدشو منم بزنم

اينم ٣٠ تاييش ٣٩٠ ايشالله كه جواب بگيري گلم فقط سعي كن كنارش پياده روي يا حداقل ورزش تو خونه هم داشت ...

بلوبری؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
۳۰ تاییش ۳۱۰ گرفتیم نصف نصف با خواهرم ببینیم نتیجه بده باز بگیریم

من دارم همین قرصو ۲۸۰ ارسال رایگان

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد