2733
2734
عنوان

مامانا کمک😢

48 بازدید | 10 پست

سلام خانومای گل.نوزاد من 33روزشه یه جوشای قرمزی تو صورت  قسمت گونه هاش و سر و گردنش دراورده خیلی بده زبر شده صورتش متاسفانه دست تنها بودم نتونستم ببرم دکتر فردا میبرمش ولی خیلی نگرانم شما تجربه مشابه ندارین😢

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

گرمی بهش ندادی؟یا بوس نکردی؟

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

تا چهل روزگی طبیعی هست وهیچی لازم نیست بهش بزنید بچه منم همینجوری بود

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرمی بهش ندادی؟یا بوس نکردی؟

نه عزیزم به اون چیزی ندادم ولی خودم رازیانه و زیره میخورم چون کولیک داره 

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹
2728
تا چهل روزگی طبیعی هست وهیچی لازم نیست بهش بزنید بچه منم همینجوری بود

عزیزم خیلی صورتش داغون شده اصلا عین دون دون شده 😭نی نی شما همینجوری بود؟

نه عزیزم به اون چیزی ندادم ولی خودم رازیانه و زیره میخورم چون کولیک داره 

خب همونه رازیانه و زیره طبعشون گرمه بهش یکمی عرق کاسنی با اب قاطی کن بده

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
عزیزم خیلی صورتش داغون شده اصلا عین دون دون شده 😭نی نی شما همینجوری بود؟

اره گلم بچه من الان پنج ماهشه سه بار بردم به خاطر این دون دونا دکتر دکتر گفت هیچی نزن لمس هم نکن ونبوسید البته به عیر از مادر خوب میشه

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!

به بچه یک ماهه بده؟؟؟؟  

2740

عزیزم دکتر گفت زیر چهل روز هیچی بهش ندم .سردی هم بخورم نفخ میکنه .از فردا زیره و رازیانه نمیخورم ببینم خوب میشه

اره گلم بچه من الان پنج ماهشه سه بار بردم به خاطر این دون دونا دکتر دکتر گفت هیچی نزن لمس هم نکن ونب ...

عزیزم نگفت علتش چیه 

عزیزم نگفت علتش چیه 

گفت شاید کسی بوسش کرده حساسیت پیدا کرده یا به دست وصورتت کرمی چیزی زدی و به پوست بچه زدی 

کلا بچه را بوس نکنید البته اگه خودتون به بچه شیر میدید وقتایی که ارایش ندارید ببوسیدش زیاد هم ببوسیدچون این کار باعث میشه هر میکروبی روی پوست بچه هست وارد بدن شما بشه پادتنش ساخته بشه واز طریق شیر به بچه داده بشه