2737
2734
عنوان

پسرم حسرت میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 3145 بازدید | 77 پست
برید خارج از کشور شاید راحتر کنار بیاد. میخواستی بری نه؟ 

آره میخوام برم. خونه فروش نمیره که پول بیاد دستم

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
جدا باشی بهتر از اینه که هر روز دعوا باشه اینطوری بیشتر داغون میشه بچه

😭😭😭😭

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ جوره نمیشد باهم کنار بیاین کار ب طلاق نکشه؟ 

همسرش دوجنسگراست فکر کنم. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
یعنی هر چی ببینه را باور کنه نه والا بگه اره عزیزم همه زندگیا گل و بلبل است 

ن منظورم این نبود ک اینو بگه اما اونی ام ک شما گفتی تو روحیه بچه تاثیر بد میزاره 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
2728

عزیزم 😥منم چند وقت پیش پسرمو گذاشتم از خونه رفتم انقد شوهرم التماسم که برگردم گفتم برنمیگردم اونم دیگه محلم نداد خودم مثل سگ پشیمون شده بودم منتظر بودم یکبار دیگه شوهرم بگه برگردم تصور اینکه پسرمو گذاشتم اومدم قلبمو اتیش میزد انقد ترسیده بودم که دیگه سر همین مسخره بازیا نتونم ببینمش .اخر شب خانوادم گفتن بیا ببریمت گفتم اخه جلو شوهره ضایس گفتن بگو نتونستم از بچم دور بمونم هیچی برگشتم .از این به بعد حنام دیگه رنگی نداره و بدترین تصمیمی بود که گرفتم .😔

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

عزیزم،بعضی چیزها تو زندگی سخته،،،

دوست من ۵ ساله از شوهرش جدا شده و پسرش با پدرشه،وضع باباش توپه..پسره بهترین ها رو داره و اصلا خانم باز هم نیست و بعد ۵ سال هنوز زنی وارد زندگیش نشدهامه دوستم ازدواج کرده و یه دختر ۳ ساله داره..بعد ۵ سال پسرش هنوز میاد پیشش ،با حسرت به خانواده ها نگاه میکنه و الانم ۱۵ سالشه...مادره دلش کبابه..ولی چه میشه کرد😢😢😢😢

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........

ها؟ عه کجا نوشته؟ 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
2738
یعنی نمیشه بعضی وقتا سه نفری وقت بگذرونین؟ 

چرا. شوهرم میاد بهش سر میزنه. ولی باز هم انگار غصه داره

آره میخوام برم. خونه فروش نمیره که پول بیاد دستم

ان شاء الله زود فروش بره. 400 تومن داشته باشی راحت میتونی اقامت ترکیه رو بگیری بعد اونم یکم تلاش و پول درآوردن برای کانادا یا کشورهای اروپایی یکم اون سخته اما شدنیه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

منم در شرف طلاقم 

حضانت و داده به من پسر بزرگم شوهرم و خیلی دوس داره ولی شوهرم ۲ماهه ندیدتش و همه ی کتکهایی که به من زده رو یادشه بچه هام پیش من خوشبخت ترن عادت میکنن به مرور چون من دیگه راضی نیستم بچه هام و برگردونم به اون جهنم

دارم طلاق میگیرم خب. 

بنظرم بایه مشاوره کودک مشورت کن

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
ها؟ عه کجا نوشته؟ 

تو تاپیک هاش هست

آره بمیر بزار اون بچه تنها تر از این بشه چقد ضعیفی تو دخترررر 

نمیدونید عذاب وجدان داره باهام چیکار میکنه... از داخل دارم خرد میشم

ینی چی

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2706