2733
2734
همیشه سایز تخمک هام خوب بوده بالای ۱۸ میگم مشکلی ندارم جز همین کیست اندومتریوز خیلی ها با چسبندگی ...

بعد متاسفانه تو یکسال نشده رفتی تخمدانها و رحم رو با ای وی اف و این امپولا.دستکاری کردی.شایدم اگر صبر میکردی میشد.ولی انشالا باردار میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد متاسفانه تو یکسال نشده رفتی تخمدانها و رحم رو با ای وی اف و این امپولا.دستکاری کردی.شایدم اگر صب ...

اره خیلی عجله کردم

ترسیدم

مرسی عزیزم از راهنمایهات

حالا چند ماه اقدام میکنم با لتروزول ،اگر نشه بازم باید برمivf 

من فقط سمت راستم فولیکول تولید میکنه سمت چپ که اندومتریوز دارم یا فولیکول نداره یا نهایت یه دونه

اره خیلی عجله کردم ترسیدم مرسی عزیزم از راهنمایهات حالا چند ماه اقدام میکنم با لتروزول ،اگر نشه ب ...

توی این فاصله حتما سه‌ماه از همی الان اسیدفولیک بخور چون هم برای باردارشدن  و ناحیه لگن خوبه‌هم برای سیستم عصبی و ستونی بدن جنین.روزی یک عدد بخور.ویتامین دی هم که‌کلا اونایی‌که‌اندومتریوز دارن باید بخورن .هفته ی یک عدد بخور.مولتی ویتامین هم بخورویک روز درمیون یک عدد.بادکش‌ کردن تخمدان هم برای تقویت بهتر کارکرد تخمکها و کیفیتش عالیه

2731
توی این فاصله حتما سه‌ماه از همی الان اسیدفولیک بخور چون هم برای باردارشدن  و ناحیه لگن خوبه‌هم ...

مرسی عزیزم

بادکش خوبه؟

اخه میگن خطرناکه بر کسایی که انددمتریوز دارن

راستی چند ماه قرص لتروزول خوردی و ماه چندم اقدام باردار شدی

من خیلی نگران ذخیرمم

همش میگم ivf هم کردم الان دیگه کم شده

آخه چطوری تو دوسال دخیرمو خورده از ۵ رسیده به یک

الانم نمیدونم چنده

اخرین بار تابستون ازمایش دادم

همش میترسم تموم شه و باردار نشم

خیلی نگرانم

من اندومتریوز داشتم توی لگنم لاپراسکوپی کردم باز نشد شوهرم آزمایش داد اونم تحرک کم داشت رفتم واسه دو ...

شما خارج از کشور بودین نه؟

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
مرسی عزیزم بادکش خوبه؟ اخه میگن خطرناکه بر کسایی که انددمتریوز دارن راستی چند ماه قرص لتروزول خور ...

کیستت چند سانته ivf واسه چی انجام دادی یعنی هرکس کیست اندومتریوز داشته باشه باید ivf کنه 

ما ڪوچیڪ ها خدامون بزرگه..🧿
2738
من تهرانم اخه هر ماه فولیکول خوب دارم من دو بارivf و یه بارiui کردم ولی بازم نشد من با مصرف قرص ل ...

نمیشه بالاپاروسکوپی عمل کنی کیست تو برداری 

اخه ذخیره من لب مرزه قبل ivf ذخیره ام ۱.۲ بود دو سال پیش بر منم ۵.۳۶ بود ولی تو دوسال کم شد

من رفتم سونو دادم گفت ۶سانته ومیخاستم برم دکتر که کرونا اومد حالا یعنی برای بارداری دچار مشکل میشم چون من الان ۲۴سالمه میگن بالاپارسکوپی رفع میشه 

مرسی عزیزم بادکش خوبه؟ اخه میگن خطرناکه بر کسایی که انددمتریوز دارن راستی چند ماه قرص لتروزول خور ...

بارکش برای ذخایر تخمدان خوبه و برای بهترشدن سایز و کیفیت تخمکها.بله برای اندونتریوز باید بااحتیاط استفاده بشه.من فقط بل یک دوره مصرف لتروزول وسینال اف باردارشدم.عزیزم دوباره برو ازمایش ذخایر رو بده.متاسفانه اندومتریوز قابل پیش بینی نیست بهو یه کیست ۳ سانتی که خیلی وچیکه میزنه ذخایر رو پایین میاره.کسی که میدونه اندومتریوز داره باید سریع اقدام به بارداری کنه.انشالا که باردار میشی

2706