2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم اندومتریوزتون کجاها بود؟وچندسانت بود؟

باور میکنی نمیدونم.ولی دکترم گفت بچت دوسالش کن اقدام کن واسه دومی.دیگه نزدیک تولد چهارسالگیشه.نشده که فعلا.کیست داشتم ولی برطرف شد.حال روحیم خوب نیست.شما اندومتریوز دارید؟

2728
باور میکنی نمیدونم.ولی دکترم گفت بچت دوسالش کن اقدام کن واسه دومی.دیگه نزدیک تولد چهارسالگیشه.نشده ک ...

اره من کیست اندومتریوز دارم .گلم چرا حال روجیه ات خوب نیست بخاطر اندومتریوزه؟

اره من کیست اندومتریوز دارم .گلم چرا حال روجیه ات خوب نیست بخاطر اندومتریوزه؟

اره چون دخترم تنهاست ومن نمیتونم یه خواهر یابرادر وای

سش بیارم.چون دوس داشتم زودتر باردار شم بچه هام بزرگ شن باهم منم کمی به خودم برسم.ولی نشد.بیخودی عمرم داره میره

2738

من اندومتریوز داشتم توی لگنم لاپراسکوپی کردم باز نشد شوهرم آزمایش داد اونم تحرک کم داشت رفتم واسه دوره میکرو که خداروشکر الان ۹ تا جنین دارم سری اول نگرفت حالا واسه سری دوم اقدام میخوام بکنم

یعنی یه روز منم مامان میشم  
اره چون دخترم تنهاست ومن نمیتونم یه خواهر یابرادر وای سش بیارم.چون دوس داشتم زودتر باردار شم بچه ها ...

انشالا که که میشه خوب چکاپ هاتو برو بده دارو بگیر تا بچه دار بشی .و اینکه خداروشکر کن که یه دختر داری به اونایی فکر کن که حتی ی‌ک بچه هم ندارن

انشالله شما هم همینطور،دکترم میگفت همیشه اندومتریوز باعث ناباروری نیست عوامل مختلفی با هم باعث میشه

عزیزم من با اندومتریوز باردارم انشالا قسمت شما بشه اندومتریوز سخت زایی میاره اما نازایی نه

2706