2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کپیه کارت ملیم لازمه؟

نه اصلش فقط 

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2728

برا مهم نبود که تبدیل به همسر بشن یا نه

من رفتار عادی ام رو داشتم و محترم رفتار میکردم

جفتمون هم ازدواجی نبودیم ولی بعد چند سال رابطه به این نتیجه رسیدیم که میتونیم ازدواج کنیم

😁

اونی که واسه رفع نیازش و هوسش دنبالت نباشه و ازت خوشت بیاد، میاد میگیرتت، که ماشاا.. امروزه اکثر پسرا هدفشون از دوستی رفع نیاز و از روی هوس میان با دخترا دوست میشن

همشون هم یه کبوتر تو خونه دارند که سیگار میکشه و میخوان دخترا رو خونشون ببرن تا اون کبوتر رو ببینه

تیکر بارداری نیست، تیکر تولد همسرمه   

باید خودش بخاد 

اونیم ک بخاد از اولش بهت میگه 

و با خانوادشم در میون میزاره 

مال من ک الان اینطوریه 

همه خانواده ها میدونن 

جز بابام😭🙄😢

خاتومی میشه دعا کنی منو عشقمم بهم برسیم؟دعا کردی لایک کن برات صلوات بفرستم💋🖤💛
2740

یک پدر سنتی ،غیرتی،که وقتی فهمید اس ام اس بازی کردیم،نعره کشید،و یک خانواده پسر که وقتی فهمیدن پسرشون یکیو میخاد،گل گرفتن اومدن خاستگاری،بابامم دودستی منو داد،تامام☹

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2706