2752
2734

منو خواهر خودتون بدونید و کمکم کنید

۲۱ سالمه تو ازدواج دومم 

۱ ماه بعد عقد دعواها شروع شد شوهرم ب شدت بدبین و شکاک بود و من از ترس نیش کنایه مردم طلاق نگرفتم و زندگیمون شروع کردیم 

اصلاااااا کشش نمیدم بخدا لطفا بگید چیکار کنم

باشه زود بگو تورو خدا صبح باید زود بیدارشم

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731
شکاک مثلاچی میگ بت 

شکاک ها معمولا تهمت میزنن 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

صبح عروسی جحنم واقعی شروع شد

کلید کردن در

گرفتن موبایل

چک کردن سوال پیج کردن با اینکه تنها تو خونه بودم کاری نکرده بودم

قیچی کردن لباسام 

قیچی کردن موهام

قطع ارتباط با خانوادم 

کتک فحاشی تهمت و تهدید 

و و و و و 🙂همچنان موندم فقط ب خاطر ترس از حرف مردم و سرزنش خانواده ک خیلی بهممم گفتن تمومش کن تو عقد جداشو 

دقیقا چن روزه باهام خوب شده حرفای عاشقانه و ...

طوری ک باورش کردم و شنیدم دقیقا تو این مدت ک ب شددددددددددت بهم عشق میورزه داره بدمو پشت بقیه میگه میخاد ابرومو ببره طوری ک همه فهمیدن میگفتن میخاد برات دردسر درست کنه تهمت بیناموسی بزنه

🙂و من حالم از همه چی بهم میخوره از خودم ک باورش کردم اخه حتی پا ب پام گریه میکرد باورم نمیشه انقد دو رو بود

صبح عروسی جحنم واقعی شروع شد کلید کردن در گرفتن موبایل چک کردن سوال پیج کردن با اینکه تنها تو خون ...

باهاش حرف زدی درست شه تهدیدش کزدی که ولش میکنی حرکتی زدی که درس شه اول تلاش تو بکن درمان شه و خودشو اصلاح کنه مثلا شکایت کن برای کتک زدن و....  در آخرین راه حتما جدا شو به حرف های خانواده و مردم هم اهمیتی نده یکیو میشناسم دوبار ازدواج کرد طلاق گرفت با سن پایین سومین بار ازدواج کرد و خوشبخت خوشبخت یکسره مسافرت و عشق و حال

2706