2733
2734
عنوان

خواستگار عرب

1545 بازدید | 29 پست

سلام.بچها یه خواستگار از جنوب برای خواهرم اومده..پسره خیلی خوش اخلاق ومهربونه.طبق تحقیقات...یه خونه نقلی و یه ماشینم داره..ولی پسره سیاهه..خواهرم میگه  من مشکلی با رنگ پوستش ندارم  ولی مردم شاید بهم بخندن.دودل هستش که قبولش کنه یا نه...سبزه خیلی تیره ست البته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رنگ پوست هیچ

تفاوت فرهنگی مهمه

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2738

اختلاف فرهنگی بیچاره کنندس😭

برای داشتنت 👫 دلی ❤ رو به دریا 🌊 زدم  که از آب میترسید ...!                      دوست عزیز ، من با همه محترمانه برخورد میکنم ،،،وقتی بی احترامی میکنی جوابتو نمیدم یعنی اینکه نمیخوام شخصیتمو در حد تو پایین بیارم وگرنه تو این دوره و زمونه کسی بی زبون نیس نتونه جوابتو بده ...!

اگه خودش با رنگ پوستش مشکلی نداشت نمیگفت میترسم مردم مسخره کنن. بگو رد کنه ضمنا فرهنگاشون خیلی فرق داره با ماها

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
کی گفته گلم کدام شهر هست

شهر رو نميدونم ولي عرب ها صيغه و چند همسري براشون عاديه خب بابام با دبي كار ميكرد و امارات يكم شناخت دارم از مهمونايي كه ميومدن يا ميرفتن.چه وضع خوب چه وضع بد...

ببين من نميخام به دسته اي توهين كنم ها ولي خب عربا رسم چند همسري و صيغه خيلي توشون رايجه

اونا عرب عراق هستن. نه خوزستان البته. البته موردهای هست ک چند همسری داشتن

کاربری قبلیم.. شهرمن اهواز ✌️.. سلامتی همسرم و عشقمون صلوات مهمونم کنید. 🙏❤️مرسی خواهرا. 
2706