2737
2739
عنوان

ی جوری ام یعنی باردارم؟

231 بازدید | 6 پست

دوستان کسی همچین تجربه ای داشته قبل مثبت شدن ازمایشش من ی هفته کمتر مونده ی پریودم حالا علایم دیگه ب کنار ک مشکوکم میکنه ولی امروز ب شدت خستم و الان انگار تمش قلب دارم یا دلشوره نمیتونم توضیح بدم احساس سستی دارم و دلم میخواد بخوابم اگه ی هفته هم بخوابم کمه تجربه اینجوری داشتین ک دلیلش بارداری باشه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من علایمم شبیه پریودی بود یکم شدتش کمتر ویچیزایی خیلی بیشتر.. 

خستگی ...‌ یکی دوهفته بعد مثب شدن از شروع شد 

استرس نداشته باش و یعی کن بیخیالی طی کنی

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2728

عزیزم الان خییییلی زوده برا علائم من خودم وقتی تو اقدام بودم دائم دنبال علائم بودم اینجوری اذیت میشی دنبال علایم نباش. ولی جالبه اون موقع ها که خیلی از علائم هارو داشتم باردار نبودم این ماه که هیچ علائمی نداشتم بیخیال هم بودم باردار شدم