2733
2739
برودکتر گلم اینجوری هم خودتواذیت میکنی هم بقیه رو

شوهرم میگه یکبار نشد از سرکار بیام ببینم لباسشویی کار نمیکنه.انقدر تاید و شامپو و کلا شوینده میخرم.همش اسراف .واقعا بریدم دیگه😞

Bir derdim var artik tutamam ichimde.gitsem nereye kadar .kalsam neye yarar.hich anlatamadim hich anlamadilar.herkes neden dushman .herkes neden pishman ?unutduk hepsini.nuhun nefesini.gelme yanima sen bashkasin ben bashka💔mor ve otesi

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو غسل کردن وسواسم اگه شوهرم واینسته پیشم بهم نگه درست بوده صد باررغسل میکنم همش حس میکنم نجسم . اینایی که ناخن میکارن چجوری تحمل میکنن هیچ وقت غسلشون درس نیست

مناز امام حسین و حضرت عباس و با دعاهای شماها حاجتم گرفتم  خدایا شکرت انشالله همتون حاجت روابشین
2728

استارترحتمااولش یه چکاب کامل بده بعضی موقع ها مشکلات هورمونی مثل تیروییدشدید افسردگی ووسواس میاره اگه دیدی مشکل هورمونی نداره حتمابروپیش روانپزشک داروبنویسه حتما هم خودت به خودت درکنارداروکمک کن . ارتباطتت هم باخداقوی ترکن وسواس درحقیقت کارشیطانه

❤💖💛💚
جاری منم وسواسه مثلا ....خونش گند میکنه ....وسواسیش ب ابه فقط ....هر دفعه ای که میره دستشویی کل لباس ...

من سوار تاکسی میشم میام همه چیزمو میشورم.ولی من خونم هم تمیزه.من میدونم چقد سخته این مرض

Bir derdim var artik tutamam ichimde.gitsem nereye kadar .kalsam neye yarar.hich anlatamadim hich anlamadilar.herkes neden dushman .herkes neden pishman ?unutduk hepsini.nuhun nefesini.gelme yanima sen bashkasin ben bashka💔mor ve otesi
2738
برا من فکری هم هست اخه

مثلا چی جوری هستی؟؟؟ فک کنم منم باشم ....در لحظه درمورد ی موضوعی هزار جور تو ذهنم درستش میکنم ...برا ی اتفاقایی که هنوز نیوفتاده هزار جور فکر و خیال ...اصلا ی وضعی دارم که نگو و نپرس

لعنت ب جهانِ تا اَبد غم بودن
منم اینجوری بودم الان تحت درمانم 

بهتر شدی؟دارو میخوری?

شوهرم میگه یکبار نشد از سرکار بیام ببینم لباسشویی کار نمیکنه.انقدر تاید و شامپو و کلا شوینده میخرم.ه ...

برای ارامشت صلوات فرستادم میدونم خیلی سخته این مشکل... عزیزم خودت داری میگی شوهرت شاکی شده پس اول واسه آرامش خودت بعدش شوهرت برودکترودارومصرف کن درکنارشم تلقین مثبت کن به خودت وارتباطتت روباخداقوی ترکن

❤💖💛💚
2706