2733
2734
مجردم ۳۵ عزیزم

خب برودکتربخداحیف عمروجوونیت . 

خیلی دوست دارم خواهری که بهت گفتم برودکتر❤❤بخدازندگیت ازاین روبه اون رومیشه . اصلا به کسی نگوکه دارومیخوری وخودت بروخودتودرمان کن حتمادرکنارش ایمانتوقوی کن وورزش هم انجام بده ورزش خیلی خوبه

❤💖💛💚
اصلا اینجور فکر نکن کی کفته آدم ضعیف دارویی میشه من خودم خیلی حساس بودم و وسواس فکری داشتم، بعد از ی ...

اره قوانین زیاد دارم

حالم از خودم اینجور وقتا بهم میخوره

البته هر چی کرد این خونه با من کردااااااا

من ی دختر ساده و شاد بودم ک قانع و راضی از ته دلش زندگی میکرد

اما الان از ترس اینکه مبادا اشتباهی کنه و ی تصمیم غلطش باعث بشه سالها تاوانشو بده اونقد میشه فکر میکنه که ببینه کار درست چیه راه درست چیه

که اخر سر چشمشو وا میکنه میبینه ب این روز افتاده

حیف من ک دست همچین خونواده کثیفی افتادم و این شد عاقبت من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب برودکتربخداحیف عمروجوونیت .  خیلی دوست دارم خواهری که بهت گفتم برودکتر❤❤بخدازندگیت ازاین رو ...

چشم عزیزم

فدات شم

ب حرفات فکر میکنم اره اگه برم حتی ب مامانمم نمیگم

اون نشخوار ذهنیه ولی وسوا‌س فکری مثلا هی تو خوندن کتاب برمیگردی جمله قبل مثلا ی جمله ای رو باید سه ...

استارتر من یچیز بگم شاید اولش قبول نکنی ولی یمدت اینکارو بکن بعد نتیجشو ببین.خیلی از وسواسها و نوشخوارهای ذهنی از بیکاری میشه.باید سراغ درس یا کاری برای که بیشتر وقت تو بگیره که دیگه وقت فکر کردن به این موارد نداشته باشی اون موقع کم کم این مسائل کمرنگ میشه.البته در کنار اون باید هروقت ذهنت میکنه این کثیفه بگی نیست یعنی کلا باید بر خلاف اون وسواس رفتار کنی و بعدشم بی خیال شی.یه سوره یا آیه هم هست تو نت برا رفع وسواس اونم بخون.هر وقت خواستی بیکار شی سریع وضو بگیر و بشین مای سجادت و قرآن بخون و نماز و...مطمئن باش با این چند کار خوب خوب میشی و نیاز به هیچ روانشناسی پیدا نمیکنی

2731
اره قوانین زیاد دارم حالم از خودم اینجور وقتا بهم میخوره البته هر چی کرد این خونه با من کردااااااا ...

اشکال نداره خودتو سرزنش نکن و اعتماد به نفستو نبر پایین، تو بازم میتونی یه دختر شاد شی فقط اراده کن یه لحظه تصمیم بگیر به اون فکرای واهی بی اهمیت شی! حتی تو اسلام هم برای کسی که زیاد فکر نجاست و شک تو نجس بودن میکنه میگن به این شک ها و افکار بی اهمیت بشه. تا خوب شه کاملن...بهت قول میدم اگه یه مدت مقاومت کنی با وجود سختیهاش نتیجه عالی میگیری میرسی به مرحله‌ای که انگار همش خواب بوده

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی