2733
2739

بارداري اولم هفته 28 به بعد ديابت داشتم انسولين ميزدم الان هفته ١٠ هستم ديابتم باز عود كرده نميدونم چيكار كنم طاقتشوندارم همش ضعف دارم و شديدا تشنم ميشه آبم ميخورم معدم قادر به تحمل آب نيست بالا ميارم بالام نيارم پشت سرهم بايد هي آب بخورم استسقا پدرمو درآورده آب تو دهنم باز از عطش ميسوزم فعلا به دكتر غدد دسترسي ندارم پزشك زنانم ارجاع دلده متخصص تا اون بياد دوهفته طول ميكشه من تو اين دوهفته از  اين ضعف و تشنگي هلاك ميشم كلا روحيمو زندگيمو باختم انقد شرايطم حاده ميخواستم سقط كنم منصرف شدم تو نت نتونستم چيزي پيدا كنم دوستانيكه رژيم داشتن بيزحمت كمكم كنن بدونم چي بخورم بهتر ميشم الان تست زدم نصف شبي قند خونم ٢٠٠ بود با اينكه امروز اصلا مواد قندي به لبم نزدم😔😔😔

🎀قطعا به آنچه فكر ميكني خواهد آمد پس به آنچه فكر ميكني بينديش🎀
بارداري اولم هفته 28 به بعد ديابت داشتم انسولين ميزدم الان هفته ١٠ هستم ديابتم باز عود كرده نميدونم ...

عزيزم

من دركت ميكنم، متاسفانه قند من به اين شدت نيست، ولى خب من بسكه رعايت كردم بچم وزنش كمه. دكترهاى تغذيه ام نتونستن كمكم كنن. خودتو با ميوه و سبزيجات و نون و پنير سير كن. نهايتا دلت شيرينى خواست خرما بخور. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم هفته 9 هستم و آزمایش دادم قند ناشتا 97 بود یهدکتر بهم گفت اول متفورمین یکی دیگه گفت انسولین بزنم به اصرار خودم الان برام قند سه مرحله ایی نوشته و گفته رژیم باشم تا هفته دیگه آزمایش بدم ببینم چی پیش میاد 

2731
2740
ازمایش دیابت دادی چی شد من فردادارم میترسم داشته باشم

ان شاءالله خوب باشی من قند یک ساعته و دو ساعته ام بالا بود .دکتر م گفت رژیم و ورزش داشته باش . حالا یکشنبه باید دوباره آزمایش بدم .بیا نتیجه رو بگو . منم میام می گم . 

ان شاءالله خوب باشی من قند یک ساعته و دو ساعته ام بالا بود .دکتر م گفت رژیم و ورزش داشته باش . حالا ...

سلام عزیزم خداروشکرفکرکنم ندارم قندناشتام۸۴بعدیکساعت با۷۵گرم کلوکزشد۱۶۷بعد دوساعتم ۱۲۴خیلی میترسیدم اخه شکمم نسبت به هفته بارداریم بزرگتربود امیدوارم توهم مشکلی نداشته باشی

2706