2733
2734
۲هفته دیگه برو زودترنرو اگر بتات خوب بوده نگران نباش براسونو هم یه جای مطمئن برو حتما۸هفته برو منم ۶ ...

میگم سونو بیرون از روشکم میشه آخه دکترمرده

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه عزیزم چشم 

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 

خانوما من دو هفته پیش آزمایش قند خون ناشتا دادم که ۱۰۴ بود امروز دوباره دادم که ۸۵ شده بود ولی دو ساعت بعد صبحانه ۱۲۰ بود پس فردا وقت دکتر دارم الان من قند خون بعد صبحانم زیاده؟؟خیلی نگرانم

من یه زندگی عالی دارم و خیلی خوشبختم و دونه دونه به خواسته هام میرسم🥰🥰خدایا شکرت به خاطر دختر نازی که دارم و یه پسر خوشگل که بهم دادی.خدایا شکرت که حاجت دلم رو بهم دادی همیشه به لطفت امید دارم خیلی دوست دارم خدای مهربونم.
2728

سلام بچه ها 

من به محضی ک فهمیدم باردارم رفتم دکتر و بعد آزمایش مثبت بارداری ؛آزمایش روتین بارداری رو دادم ک جوابش اومده قند ناشتام زده ۱۰۰ دکتر هم زیاده و رعایت کن 

من الان ۶ هفته هستم و لکه بینی قهوه ای هم داشتم ک الان خییییبلی کم شده شیاف استفاده میکنم 

الان خیلی میترسم میشه منو هم راهنمایی کنین ۲هفته دیگه سونو قلب دارم نگرانم 

2740
حتما بروزیرنظر متخصص غدد تاخودش تنظیمش کنه برات ازهقته۲۰ قندبالا میره

سلام واقعا؟؟ من 6هفتمه ،  قند ناشتام 90ئه ولی با روزی دوتا گلوکوفاژ اینه!! بدون قرص قندم 120 بود ... بهم گفت اگه قندت نیاد پایین باید انسولین بزنی کل بارداری! رژیم خاصی توی این تاپیک هست؟؟ چون نمیشه کل 600صفحه ی تاپیکو خوند!

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود ، الّلهم صلّعلی محمدوآل محمدوعجّل فرجهم❤
سلام واقعا؟؟ من 6هفتمه ،  قند ناشتام 90ئه ولی با روزی دوتا گلوکوفاژ اینه!! بدون قرص قندم 120 بو ...

سلام گلم من زایمان کردم وانسولین استفاده میکردم وبچم وقتی دنیااومد ۲روز بستری شد چون افت قندداشت وگفتن علتش انسولین بوده سعی کن بارژیم وقرص کنترل کنی من رعایت نمیکردم

سلام گلم من زایمان کردم وانسولین استفاده میکردم وبچم وقتی دنیااومد ۲روز بستری شد چون افت قندداشت وگف ...

خیلی خیلی ممنونم که توضیحتونو برام نوشتید .ازچندماهگی توی بارداری انسولین استفاده میکردید؟؟

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود ، الّلهم صلّعلی محمدوآل محمدوعجّل فرجهم❤