2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من تازه عضوشدم سؤال داشتم ازتون من الان هفته30 بارداری هستم و درهفته 29دکترم آزمایش دیابت برام داد و ناشتام 89بود که بعدازخوردن 75گرم گلوکوز 192شد که وقتی دکترزنانم دید برام گلوکوفاژ تجویزکرد وگفت با دکتر غدد هم مشورت کنم ایشون گفتن هرروز بعد از وعده غذایی قرص گلوکوفاژ رو بخور و قند تو چک کن الان قندم به این شرحه(قند ناشتا 85تا 90،قند دو ساعت بعد صبحانه 120تا126،قند دو ساعت بعد ناهار 100تا111،وقند دو ساعت بعد شام 100تا 107هستش حالا سؤالم اینه به نظرتون تکلیف چیه اگه این لیست ودکتر ببینه قرص گلوکوفاژ رودوباره توصیه میکنه یاانسولین واینکه نرمال این قندا چقدر باید باشه؟لطفاراهنماییم کنین

2731

من دیابت بارداری سر بچه دومم بیشتر بود و حتی ناشتا هم 130 بود. که خب هم زایمان اول و هم زیمان دومم زیر نظر دکتر موسوی زاده بودم که عالی بودن. من تو بارداری دومم خیالم راحتتر بود حتی. مطبشون سمت شهرانه

2738

سلام 

من بارداری اولم از هفته 12 قهمیدم دیابت دارم و تحت نظر غدد بودم قندم با رژیم و پیاده روی اوکی بود 

الان به لطف خدا دوباره باردارم و از هفته 5 تو خونه تست کردم و آز گلوکز دادم باز هم دیابت دارم

Lilypie Pregnancy tickers

سلام خاونومای گل خوبین،من آزمایش دادم قندم ناشتا ۷۸،بعد از یه ساعت ۱۷۸و بعد دو ساعت ۱۸۲,بنظرتون چطوریه ؟پزشک عمومی گفت احتمالا انسولین باید بزنی ولی گفت باید بری پیش متخصص زنان،شما کدومتون قندتون در این حدود بوده و دکتر چی گفته؟

فربد! پسر قشنگم دوستت دارم !
سلام خاونومای گل خوبین،من آزمایش دادم قندم ناشتا ۷۸،بعد از یه ساعت ۱۷۸و بعد دو ساعت ۱۸۲,بنظرتون چطور ...

من ناشتام 100 بود بعد خوردن گلوکز یک ساعت و  دو ساعتم نرمال بود سر پسرم هم همین بود که تحت نظر غدد بودم و قندم با رژیم و پیاده روی اوکی بود و اصلا انسولین هم نزدم 

به نظرم تحت نظر غدد باشین بهتر 

سلام من تو بارداری اولم دیابت گرفتم تو ماه دوم انسلین استفاده میکردم خدارو شکر دخترم به دنیا اومد ال ...

رژیم رو رعایت میکردین و 200 بود ؟

منم جون تو بارداری قبلم دیابتی بودم از هفته 5 خودم تو خونه میگرفتم قندم رو که بالا بود 

شما هم ان شاءالله به محض بارداری چک کنید و کنترل کنید 

اصولا اونایی که یه بار دیابت بارداری داشتن تو باردای بعدی هم میگیرن

2706