2733
2734
عنوان

کسانی که دوست دارند مطالعه داشته باشند

| مشاهده متن کامل بحث + 2032 بازدید | 236 پست
چند جلدی بودن یکم برام سخته ولی اگه فوق العاده باشه میخونم

جان شیفته از رومن رولان خیلی خوبه؛ البته کاملا عاشقانه نیست، شرح کامل زندگی یه زنه و فضاش شبیه دوره ایه که ما الان هستیم. فقط دو جلد بزرگ داره و ممکنه برای کسی که خیلی کتابخوان نیست خسته کننده باشه.

کتاب کم حجم تر من او را دوست داشتم از آنا گاوالدا فوق العاده است.

کتاب سبک تر بخواید دزیره رو پیشنهاد میکنم.

بربادرفته رو اگر فیلمش رو ندیده باشید کتابش فوق العاده است و کاملا عاشقانه. 

کتابهای خالد حسینی هم خیلی خوب هستند؛ بادبادک باز و هزار خورشید تابان.

چند جلدی بودن یکم برام سخته ولی اگه فوق العاده باشه میخونم

اگر خیلی کتاب نمی خوانید و میخواید شروع کنید ابتدائا جان شیفته رو پیشنهاد نمیکنم. از بادبادک باز و هزار خورشید تابان و من او را دوست داشتم شروع کنید.

اگر از اینها خوندید لطفا بهم بگید چطور بود و خوشتون اومد یا نه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر خیلی کتاب نمی خوانید و میخواید شروع کنید ابتدائا جان شیفته رو پیشنهاد نمیکنم. از بادبادک باز و ه ...

بیشتر رمانی اینترنتی میخوندم تا حالا اگه بخای اونارو بشماریم بیشتر از 60 تا میشه ولی اگه کتابای کاغذی رو حساب کنیم 10  15 تا بیشتر نبوده

2738

من مطالعه رو با رمان سال های ابری استاد علی اشرف درویشیان  ، موش ها و ادمها از جان اشتاین بک و پر از ماتیسن شروع کردم 

تو حوزه های مختلف کتابهای مختلفی رو دوست داشتم ولی چند تا از بهترین ها رو اینجا میگم 

سمفونی مردگان عباس معروفی که سه بار خوندمش

یک عاشقانه آرام نادر ابراهیمی

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
من مطالعه رو با رمان سال های ابری استاد علی اشرف درویشیان  ، موش ها و ادمها از جان اشتاین بک و ...

سلاخ خانه شماره پنج کرت وونگات 

خشم و هیاهو ویلیام فالکنر 

نمایشنامه در انتظار گودو ساموئل بکت

چشمهایش علوی 

بلندی های بادگیر برونته 

سگ ولگرد صادق هدایت 

انتری که لوطی اش مرده بود از چوبک 

و .......

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
من مطالعه رو با رمان سال های ابری استاد علی اشرف درویشیان  ، موش ها و ادمها از جان اشتاین بک و ...

کتابهای درویشیان فوق العاده است. کتاب های غلامحسین ساعدی هم خیلی خوبه، توی همون سبکه.

از ایرانیها احمدمحمود هم حرف نداره.

از سمفونی مردگان خوشت اومده، سال بلوا رو هم بخون؛ فوق العاده است! تماما مخصوص هم خوبه ولی من اون دوتا رو بیشتر دوست دارم.

کتابهای درویشیان فوق العاده است. کتاب های غلامحسین ساعدی هم خیلی خوبه، توی همون سبکه. از ایرانیها ا ...

احمد محمود رو هم دوست دارم مدار صفر درجه عالیه بنظرم 

سال بلوا رو خوندم ولی سمفونی مردگان ی چیز دیگه اس برام حس خیلی خاصی بهش دارم  

کتاب های نادر ابراهیمی هم برام خیلی خاصن

از اشتاین بک خوشه های خشم هم عالیه.

مرگ قسطی سلین هم خیلی خوبه.

کتابهای رومن رولان رو هم امتحان کنید؛ خوشتون میاد حتما.

از اشتاین بک خوشه های خشم هم عالیه. مرگ قسطی سلین هم خیلی خوبه. کتابهای رومن رولان رو هم امتحان کن ...

رومن رولان ژان کریستف رو شروع کردم تموم‌نکردم     ولی جان شیفته خوب بود  

خیلی خوندم ولی بهترین هایی ک دوست داشتم اینا بود ک معرفی کردم

2706