2733
2739
عنوان

بچه ها واسه شماهم عجیب نیست ک خیلی کم تاپیک درباره عروس بد هست

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که تا حالا راجب هیچ کدوم تاپیک نزدم خداروشکر باهم خوبیم و مشکلی نداریم

ولی اینجا راجب عروس تاپیک میزنن برخورد خوبی نمیشه 

فقط موندم هیچ کدوم خواهرشوهر جاری نیستن مادرشوهرشون مادرشوهر نیست؟؟ فقط به عروس جبهه میگیرن انگار فقط عروسن

2728

مثلا یکیش خودم یکی از زن داداشام ۱۲سال بامازندگی کرد تو ی اتاق کارمند بود پولش هم دست برادرم و برادرم بعد فوت بابام عهده دار خرج خونه و ۵تا بچه مدرسه ای شد خانمش تو این ۱۲سال هیچ اعتراضی نکرد ولی اگر بد بود من حتما شاید زودترازاینا تاپیک میزدم واز اینکه چقدرمثلا ماراعذاب داده میگفتم انکار زبونا دیگه واسه خوبی گفتن کسی نمیچرخه

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
مادرشوهرا اینجام موذی عمل میکنن

یعنی فقط عروسا زبون دارن و بدون هیچ سیاستی هستن

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2738

اینجا اکثرا عروسن هیچکسم بد خودشو ک نمیگه همشونم یه خانواده شوهری دارن از دیو دو سر بدتر 

اگر خواهر شوهری هم اتفاقی ی تاپیک راجب عروس بدشون بزنه همه  میخورنش 

بدین نحو اینگونه تاپیک ها کم کم در معرض انقراض قرار گرفتن 

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰
عجیبه بچه ها همت کنین از فردا بزنین 🤣

من فعلا زنداداش ندارم😁درآینده هم که بیاد جای بچم میشه .آخه از داداشم ۱۰ سال بزرگترم.پس فنچ خواهد بود و گناهی😁😄😄😄😄

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

عروس بد هم هست،،، اصلا چه ربطی به نقش ها داره؟؟مگه عروس از فضا اومده ؟؟به ذات آدماست نه نقش عروس و خواهرشوهر کسی که ذاتش خوبه چه عروس بشه چه خواهرشوهر خوبه کسی هم که ذاتش بده همینطور

چندسال دیگه که همه ی این عروسا شدن مادرشوهر ورق برمیگرده و جو سایت عوض میشه😉

اره😒

هیچ چیز غیر ممکن نیست من میتونم😻....《2023/1/1》                                                                         
خب تم این هفته ی سایت شد عروس خواری ....!تصویب شد 

اره تصویبش کنید تا ی کم از دید خواهرو مادرشوهر ب قضیه نگاه کرد

2706