2737
2734
عنوان

نظرتون راجب این لباس مجلسی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 971 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اتفاقا چند باری حاضری خریدم ولی لباسای حاضری یهو میبینی جفتشو یکی میپوشه وبی من خودم اکثر لباس مجلسی ...

😐واقعا استرس میگیرین یکی جفت لباستونو بپوشه😂

مدل لباس زیاد جالب نیس بدرد همین خارجیا میخوره

بگرد بهترشو پیداکن عزیزم

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
همینقدر دامن بزرگ و پف دار؟؟ نه عزیزم واسه خواهر عروس و داماد خوبه نه واسه فامیل درجه ۲. ولی اگه در ...

اره درجه صمیمیتمون خیلی بالاست و فقط یه خواهر۱۲ساله داره.عروسم کلا خواهر نداره.

😐واقعا استرس میگیرین یکی جفت لباستونو بپوشه😂 مدل لباس زیاد جالب نیس بدرد همین خارجیا میخوره بگرد ...

یه چیزی فراتر از استرس اعصابم خراب میشه یکی تو یه مراسمی جفت لباس منو بپوشه.بخاطر همین ترجیح میدم بدوزم که اعصابم خورد نشه😅😂😁خیلی حساسم به اینکه کسی جفت لباس منو نپوشه😬

2738

تاپیکتو دارم برات میفرستم یه خانومست تو اینستا خیاط اسمش شیرین نمیدونم چی از مدل لباساش خوشم میاد

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️

لگر ساده میپسندی اینا خوبن من خواهرم جای عروسی ولیمه داد ناهار تو تالار قاطی من سارافون پوشیدم خیلی قسنگ بود

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️