2733
2734
عنوان

نظرتون راجب این لباس مجلسی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 971 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عاشق این مدل یقه هستم ، جان من یقه اش رو بسته تر نکن ، ابن مدل لباس با این یقه قشنگه

اره به نظر منم قشنگه ولی خب یکم میخام ازین جمع و جورتر کنمیقشو نه اینکه یقشو کاملا بسته کنم.😊

همون پست اول بذارن خو  باید صد نفر بگه کو    

عزیزم گوشیم هنگ کرد مجبور شدم یه دور گوشیمو روشن خاموش کنم.وگرن منم بدم میاد یکی بعد چند دیقه طولانی که صدنفر بگن کو و..بزارم😊😁

2740
چرا آماده نمیخری ، هم قشنگترین هم متنوع تره،  بنظرم هیچ وقت لباس دوختنی مثل آماده نمیشه

نظرتون محترمه.ولی من خودم اولا حاضری میخریدم ولی شده بود ک یکی تو عروسی عین همونو پوشیده بود و ب شدت ازین موضوع بدم میاد و هم اینکه لباس دوختنی خیاط داریم تا خیاط.خیاطی ک ما باهاش مشتری هستیم انقد کارش تمیز و حرفه ایه ک با حاضری مو نمیزنه.هرچند حاضری گرفتن به صرفه تره ی جاهایی.پول پارچه و دستمزد خیاطم بالاس گرونتر از حاضری درمیاد ولی عوضش تک و خاصه و مطمعنی ک هیشکی جفتشو تو عروسی نپوشیده