2737
2739
عنوان

اهوازیای عزیز میشه بیاین

230 بازدید | 23 پست

سلام دوستان ارایشگاه خوب کجا هست برا میکاپ وشنیون برا عروسی درجه۱میخوام قیمتشم نجومی نباشه لطفا

@narngk    

@مدیسا۱۳۶۵

دیگه کسی یادم نیست که اهوازی باشه

خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حدودا چقدر میگیره؟مدل که نمیخوام کارش چطوره؟

من پارسال رفتم..فقط شینیون البته ۱۵۰گرفت..آرایششو نمیدونم..بستگی داره چی بخواین..کارشم خوب بود...من دوس داشتم

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .
من پارسال رفتم..فقط شینیون البته ۱۵۰گرفت..آرایششو نمیدونم..بستگی داره چی بخواین..کارشم خوب بود...من ...

میترسم برم الان خراب کنه بعد برا یه ماه دیگه میخوام با ۳تا بچه سختم میشه

خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤
2738
کجای زیتون؟کوتاهی مو هم انجام میده؟

بله میده..اتفاقا کاراشونم خیلی خوبه به نسبت قیمتاش...زیتون کارمندی خیابان مهران..اگه اینستا دارین بدم ادرسو نمونه کار ببینین

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .

بيا اينجا عزيزم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4643373/عكس?postId=144333331

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

سلام اگه میشه دوستیمو قبول کن کارت دارم

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت