2737
2739
عنوان

بچه ها رابطه مادر شوهر و پدر شما با هم چطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 2295 بازدید | 81 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل تام وجرین.زنه هم میگه هیچوقت شوهرموحلال نمیکنم چون توجوونی هووسرش اورده وخیلی حق رودرحقش ناحق کرده

طرف صحبت من استارترهست.پس تحمل نظرمخالف نداری شلوارتوبکش روسرت وخف.
2728

رابطه شون نسبتا خوبه باهمدیگه شوخی دارن و کلا خیلی چیزی از هم به دل نمی گیرن اما وااااااااای به روزی که دعواشون شه😩😐وااااااای نگوووووووو 

هیچکس جیکش هم در نمیاد 😂🤦‍♀️ اما انصافا همیشه با خودم میگم مادرشوهرم چه جوری با پدرشوهرم زندگی میکنه و... آخه یه سری اخلاق های خاص داره که من اصلا درک نمیکنم 😕 البته مادرشوهرم چندبار گفته خیلی ها قبلا که جوون تر بودم می گفتن تو چه جوری با این زندگی میکنی؟؟ 😏

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

مادر شوهرم اصلا ب خودش نمیرسه، باهم همسنن اما پدر شوهرم خیلی جوونتر میزنه، مادر شوهرم پنجاه سالش بیشتر نیست ولی موهاشو رنگ نمیکنه، دیگه ابروهاشو برنمیداره، اصلاح و تمیزکاری نمیکنه و ... کلا بیخیال خودش شده، لباسای نو نمیگیره برای خودش و همیشه بلوز شلوار تکیده ای تنشه... پدر شوهرمم خیلی جوونه و تو نخ اینو اون میره، میترسم کار دستمون بده

2740

شدیدا بهم احترام میزارن وهوای همو دارن .من توی این ده سال هنوز ندیدم حتی بلند باهم صحبت کنن .شوهرم که میگه از بچگی ندیده .همیشه احترام وادب بوده .البته خواهربرادرا هم تو خونشون همینن کلا آرومن و مودبن

2706