2737
2739
عنوان

بچه ها رابطه مادر شوهر و پدر شما با هم چطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 2295 بازدید | 81 پست

من خدا روشکر شوهرم عالیه منطقیه مامانی هست اما اجازه نمیده رو زندگی مون اثر بذاره و من ناراحت بشم فقط ناراحت اینم با ابنکه حق با منه شوهرمم با منه مادرشوهرم ی ماهه بهمون زنگ نمیزنه نمیاد من چیکار کنمالان

من خدا روشکر شوهرم عالیه منطقیه مامانی هست اما اجازه نمیده رو زندگی مون اثر بذاره و من ناراحت بشم فق ...

خوب توزنگ بزن بهش  مشکلتم که باشوهرت حل شده و آشتی کردین اینجوریم که میگی مادرشوهرت بد نیست وتوهم دوسشداری 

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب توزنگ بزن بهش  مشکلتم که باشوهرت حل شده و آشتی کردین اینجوریم که میگی مادرشوهرت بد نیست وتو ...

عززیزم انقد با محبت ب زندگیم نفوذ میکنه ک ب خودش اجازه دخالت میده خخیلی لجبازه توقع داره برم دسبوسی در ضمن دستش درد میکرد بهش زنگ زدم باز قهره

آره ولی اینا دیگه خیلی شدیدن خواهرشوهرم با مادرش دشمنه به خدا یه حرفایی بهش میزنه جلوی من ...دلم به ...

شايد مامانش دخترشو خرد ميكنه يا اذيتش ميكنه يا ب رابطه پدر و دخترش حسادت ميكنه 

شما روهم ك محرم خودشون ميدونن ديگه

2728
شايد مامانش دخترشو خرد ميكنه يا اذيتش ميكنه يا ب رابطه پدر و دخترش حسادت ميكنه  شما روهم ك محر ...

والا تا قبل اومدن خودم رو نمیدونم ولی الان که خواهرشوهرن بدجور مادرشو میچزونه و توقعات زیادی داره

کلا نظرش اینه مامانم قدر بابامو نمیدونه و بهش نمیرسه!!!

در صورتی که پدرشوهرم به شدت اخلاقای خاص و زننده ای داره و با همه فامیل قطع رابطه کرده از بس ایرادگیره...تو جمع تیکه های آبدار به زنش میندازه و کوچیکش میکنه و ...‌

کلا حس میکنم از همون اوایل ازدواجشون یعنی ۴۰ سال پیش نتونستن با هم کنار بیان و مادرشوهرم به پسراش وابسته شده از نظر عاطفی و پدرشوهرم به دخترش

و این شکاف هی بیشتر و بیشتر شده

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
والا تا قبل اومدن خودم رو نمیدونم ولی الان که خواهرشوهرن بدجور مادرشو میچزونه و توقعات زیادی داره ک ...

خدا ايشالا هر چي خيره براشون پيش بياد 

ايشالا شماهم موفق باشين 💞💞