2733
2734
عنوان

بچه ها رابطه مادر شوهر و پدر شما با هم چطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 2295 بازدید | 81 پست
مثل سگ و گربه به جون هم میپرن😁😂

مال منم همش به هم میپرن 🤣🤣🤣گوشت هم رو میخورن ولی بیشتر مقصر پدر شوهره اخه یه زبونی داره انقدر اعصاب خوردکنه زهره زبونش🤣🤣🤣

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهم سازگاری نداشتن ، طلاق نگرفتن ولی جدا زندگی میکنن

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2728

تو چیکار به رابطه ی پدر شوهر و مادرشوهر ما با هم داری؟ به خود ما هم ربطی نداره چه برسه به تو     

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2740

من مادر شوهرم از اول ازدواجش خخخیلی با پدر شوهرم راه اومده،،،بهش محبت خالص کرده،،،الان ک وقت ازدواج بچه هاش و نوه دار شدن هست پدر شوهرم توقع داره مث قبل باشه باهاش راه بیاد

2706