2733
2734

نه بزور هر غذایی و ۱۰ بار از ۶ ماهگیدادم هر قدرم تف کرد انقد پشت سر هم تکرار کردم تا خورد بعد غذای بعدی الان سفر ه هم میخوره ۱۵ ماهشه.والا اعصاب ندارم دنبال بچه بدوم

روانشناسی کودک

بدغذا بچه منه

اینجور بگم برات🤭

شله زرد دوست داره

جیگر دوست داره

مرغ و ماهی هم خوب میخوره

پنج سالشه 

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوتا پسرم اشتهای وحشتناک و زیاد دارن

دخترم به شدت بد غذا😣

رسما هیچی نمیخوره 

فقط و فقط پسته و موز و تخم مرغ😐

نه نون نه برنج نه گوشت هیچی نمیخوره

دکترم بردم میگه وزنش نرماله کمبود اهن و ویتامینم نداره

ولی خیلی حرصم درمیاد جیزی نمیخوره😔😔😔

2742

سوپ میپختم هرروز.نمیخوردمیذاشتم روو اوپن بزورمیدادم قورت میداد🤪

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2740
نه بزور هر غذایی و ۱۰ بار از ۶ ماهگیدادم هر قدرم تف کرد انقد پشت سر هم تکرار کردم تا خورد بعد غذای ب ...

بچه من 27 ماهشه فوق العاده بد غذاست ولی تازگی متوجه شدم بعضی از غذا ها رو دوس داره تخم مرغ سرخ شده خیلی خوب میخوره... سیب زمینی هم آب‌پز میکنم بعدش سوخاریش میکنم خوب میخوره... همبرگر گوشت دوس داره.. خاگینه قاشقی هم میخوره ولی زیاد نه... شما هم اگه میخوای این غذا ها رو درست کن شاید بخوره

بچه من 27 ماهشه فوق العاده بد غذاست ولی تازگی متوجه شدم بعضی از غذا ها رو دوس داره تخم مرغ سرخ شده خ ...

خوبه دیگه تنوع غذاییه خوبی داره 

دخترمن نه ماهی نه مرغ نه گوشت نه نون نه برنج لب نمیزنه😣

گاهی اوقات میگم جطوری زنده س😔

من دوتا پسرم اشتهای وحشتناک و زیاد دارن دخترم به شدت بد غذا😣 رسما هیچی نمیخوره  فقط و فقط پ ...

پسرم منم عاشق تخم مرغ و موزه... ولی من زیاد بهش تخم مرغ نمیدم شنیدم کلسترولش بالاست نمیشه هر روز بیشتر از یدونه تخم مرغ به بچه بدی

خوبه دیگه تنوع غذاییه خوبی داره  دخترمن نه ماهی نه مرغ نه گوشت نه نون نه برنج لب نمیزنه😣 گاه ...

پسر منم مرغ نمیخوره.... ماهی هم فقط یه ذره میخوره... گوشت قرمز هم فقط همبرگری میخوره اونم فقط تیکه کوچولو

پسر منم مرغ نمیخوره.... ماهی هم فقط یه ذره میخوره... گوشت قرمز هم فقط همبرگری میخوره اونم فقط تیکه ک ...

خب همونجوری که دوست داره براش درست کن

فقط نذار عادت به نخوردن کنه 

من پسراولم سالشه پسرکوچیکم‌۱۳ماه این دوتا فقط میخورن 

دخترم‌دیگه عادت کرده به نخوردن انگار 

بچه من 27 ماهشه فوق العاده بد غذاست ولی تازگی متوجه شدم بعضی از غذا ها رو دوس داره تخم مرغ سرخ شده خ ...

عزیزم من بچم زیاد میخوره من بر عکسم . بچم عاشق غذاش روزی ۴ بار میخوره

روانشناسی کودک
2706